Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pagrindinės 2023-ųjų Naujųjų metų spalvos pagal Rytų kalendorių

Metų Zodiakas (2023 m. juodasis vandens triušis) siejamas su įvairiais įsitikinimais apie ateinančių metų prognozes, įskaitant laimingus skaičius ir laimingas spalvas. Kiekvienas zodiako ženklas turi skirtingas prognozes naujiems mėnulio metams. Taigi, kiekvieno ženklo laimingos spalvos skiriasi.

2023 metų spalvos

Naujieji 2023 metai: kokios spalvos atneš sėkmę ir laimę

Anot astrologų, pagrindinės ateinančio „New 2023 Black Water Rabbit“ spalvos bus mėlyna, raudona, rožinė, geltona ir žalia. O oranžinės ir rudos spalvos geriau vengti, kad nesusidurtumėte su nelaimėmis.

Jei dėvite pagrindinių metų spalvų drabužius, puošite namus šiais atspalviais, tuomet į savo gyvenimą galite įtraukti gerovę, pagerinti finansinę padėtį, susirasti meilę ir sukurti šeimyninę laimę.

Raudona spalva yra augimo, vystymosi, gyvybės energijos simbolis. Mėlyna simbolizuoja vandens stichiją, kuri Naujaisiais 2023 metais taps pagrindine. Tai padeda stiprinti intelektualinę veiklą, išradingumą ir vaizduotę. Rožinė yra tikras meilės magnetas. Žalias atspalvis pritraukia finansinius srautus ir suaktyvina gyvybinę energiją, kuri reikalinga sėkmei įvairiuose reikaluose.

Šios 2023 metų spalvos atneš sėkmę

Rytų horoskopas Naujiesiems 2023 metams

Žiurkė – ateinančiais 2023 metais žiurkės spalva raudona. Todėl astrologai rekomenduoja dėvėti panašių atspalvių aksesuarus ir drabužius. Taip galite padidinti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis, įgyti autoritetą viršininkų ir kolegų akyse, pritraukti į savo gyvenimą karjeros sėkmės ir pinigų.

Jaučio – šviesiai mėlyna spalva padės šio Zodiako ženklo atstovams rasti harmoniją visuose reikaluose. Šio atspalvio pagalba bus galima užmegzti darnius santykius su artimaisiais.

Tigras – jiems pagrindinė 2023 metų spalva bus žalia. Šio atspalvio aksesuarai ir drabužiai padės atkurti energiją ir pagerinti sveikatą. Darbe jus iškart patrauks įdomūs projektai, kurie sustiprins šeimos finansinę būklę.

Triušis – šio Zodiako ženklo atstovams ateinantys metai bus patys sėkmingiausi. O mėlyna spalva padės padidinti kapitalą, protingai valdyti pinigus, priimti teisingus sprendimus, tapti ramiam ir protingam.

Drakonas – savęs pažinimas padės atverti naujus horizontus ir perspektyvas. Jei dėvite fuksijos spalvos drabužius ir aksesuarus, tvirtai stovite ant kojų, neleisdami įsivyrauti iliuzijoms, šio Zodiako ženklo atstovai atras savo stiprybes ir vidinę harmoniją.

Gyvatė – metai bus sėkmingi, jei į savo gyvenimą pritrauksite violetinę spalvą. Tokiu atveju bus galima pasiekti sėkmės asmeniniame gyvenime ir profesinėje srityje. Ši spalva laikoma galios ir valdžios simboliu.

Arklys – tikras talismanas ateinančiais Naujaisiais 2023 metais šio ženklo atstovams bus sidabriškai mėlynos spalvos. Tai padės rasti tikrąją meilę. O su savo sielos draugu bus daug lengviau įveikti kliūtis ir sunkumus kelyje.

Ožka – gyvybinė energija bus viršuje, nes Juodasis Vandens Triušis yra sužavėtas dinamiškų ir aktyvių šio ženklo atstovų. Geriausia spalva bus žalia. Tai padės įgyvendinti visus jūsų norus ir plėsti akiratį.

Beždžionė – sėkmės spalva bus vyšninė. Galėsite tinkamai paskirstyti šeimos biudžetą, planuoti pajamas ir sustiprinti savo finansinę padėtį. Didelio džiaugsmo suteiks ir pokyčiai asmeniniame gyvenime.

Gaidys – ateinančių Naujųjų 2023 metų spalva – kobalto spalva. Tai padės permąstyti savo įsitikinimus ir pažiūras, pažvelgti į situaciją kitu kampu. Tokie pokyčiai gali būti puikus postūmis transformacijai.

Šuo – laimė Naujaisiais metais su ruda spalva. Atsižvelgdami į tai galėsite užmegzti santykius su artimaisiais, sutikti širdžiai mielą žmogų.

Kiaulė – tikra sėkmė 2023 metais. Jei dėvėsite levandų spalvos drabužius ar aksesuarus, galėsite pasiekti profesinės sėkmės ir užmegzti santykius su mylimu žmogumi.

 

Astrologija, tarologija, numerologija, būrimas, būrimas, malda, ekstrasensorinis suvokimas nėra mokslai ir spėjimai ne visada išsipildo 100%. Informacija dažnai yra pramoga, todėl ją reikia vertinti ne rimtai, o tik kaip įvykių galimybę, kurių kūrėju gali tapti kiekvienas žmogus, jei tik turi proto jėgų ir įkvėpimo pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai