Patys pavojingiausi ir pikčiausi Zodiako ženklai, su kuriais tikrai neturėtumėte ginčytis

Pikčiausi Zodiako ženklai

Įžeidinėjimų neatleidžiantys zodiako rato atstovai. Vieni nori veikti nedelsiant, kiti gali laukti metų metus. Tačiau atminkite, kad šie zodiako ženklai niekada nieko neatleidžia ir nepamiršta. Šių Zodiako ženklų savininkai turi savo teisingumo sampratą. Jei jie buvo įžeisti, bus kerštas.

Svarstyklės (5 vieta)

Svarstyklių zodiako ženklo yra labai jautrūs neteisybei ir negali jos toleruoti.

Galima klaidingai manyti, kad , nemėgdamos konfliktų, yra mažiausiai kerštingos iš visų zodiako ženklų, tačiau taip nėra. Atsiminkite: oro stichijos ženklai nelabai toleruoja neteisybę, ypač jei ji kaž su jais susijusi. Nedaužykite Svarstyklių širdies ir neignoruokite jų.

Vėžys (4 vieta)

Vėžio zodiako ženklo savininkai kerštą tam tikru mastu laikys kilniu užsiėmimu.

Nepaisant emocinės prigimties, Vėžio zodiako ženklo žmonės gali būti itin kerštingi ir pikti, ypač jei jų antrąją pusę kažkas įžeidžia. Tokios asmenybės būna šiek tiek pesimistiškos, todėl dažnai tikisi blogiausios įvykių raidos. Jei kitas sąmoningai daro tai, ko Vėžys negali pakęsti, atsiranda minčių apie kerštą. Nepamirškite, kad šio žvaigždyno žmonės pirmiausia turi ir namų apsaugą.

Liūtas (3 vieta)

Liūtas laikomas vienas iš kerštingiausių ir pikčiausių.

Dažniausiai Liūto zodiako ženklo atstovai yra malonūs ir drąsūs žmonės. Tačiau jie gali lengvai pasikeisti, jei bandysite jiems nepritarti ar kitaip paveikti. Iš tikrųjų Liūtai yra materialistai. Jei atsiras žmogus, nusprendęs iš šio Zodiako ženklo savininkų pavogti ką nors brangaus, bėdos neišvengiamos. Įsižeidęs Liūtas išnaudos visus savo išteklius kerštui.

Jautis (2 vieta)

Jaučio zodiako ženklo žmonės yra itin kerštingi. Bet jie tai padarys garbingai ir kilniai.

Jei stipriai susipyksite su Jaučiu, tai gali pasirodyti praktiškai pats pikčiausias ir kerštingiausias Zodiako ženklas. Šie žmonės yra kantrūs, tad jie palauks, kol suklupsite, ir tada smogs atgal. Jaučio zodiako ženklo asmenybės laikomos labai išdidžiomis ir tiesmukiškomis. Ar įmanoma kaip nors priversti Žemės stichijos atstovus atleisti? Taip, bet teks labai pasistengti.

Skorpionas (1 vieta)

Skorpionas laikomas kerštingiausiu ir pikčiausių Zodiako ženklu iš visų.

Skorpionai negali atsikratyti įžeidimų, nusivylimų ar neišsipildžiusių lūkesčių, todėl jie tampa kerštingiausiais. Niekada nemeluokite šio žvaigždyno atstovams ir neišduokite jų pasitikėjimo, kitaip greitai būsite pastatyti į savo vietą. Tačiau kodėl Skorpiono zodiako ženklo asmenybės laikomos pačiomis blogiausiomis? Nes jie labai jautrūs ir gali lengvai nukentėti nuo kitų melo ir veidmainystės. Ir vienintelis būdas atkurti teisingumą ir jaustis emociškai geriau – atkeršyti įžeidusiam žmogui.

Eiti į naują mobilią versiją