Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pilnatis Žuvyse: kurie Zodiako ženklai pajus Visatos įtaką

Kas 28 dienas naktiniame danguje pasirodo pilnatis, atskleidžiantis visą savo dangišką grožį. Rugsėjo 10 dieną Žuvų ženkle numatoma pilnatis. Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurie rugsėjo 10 dieną pajus didžiausią mėnulio pilnaties poveikį Žuvyse.

Turinys

Dvyniai

Mėnulio pilnatis Žuvyse sustiprina jūsų karjerą ir reputaciją, nušviečia jūsų socialinę padėtį. Galbūt jūs permąstote savo karjeros tikslus ir suprantate, kad kažkas neveikia. Apsukti laivą, kai jis nukrypsta nuo kurso, niekada nėra lengva, bet tai geriau nei toliau plaukti ne ta kryptimi. Jūs turite tiek daug potencialo padaryti nuostabių dalykų savo karjeroje, ypač jei pradedate dabar! Kelias yra pilnas kliūčių, išbandymų ir tiesioginių nusivylimų, bet jei nesate pasiruošę atlaikyti audros, kaip kitaip įrodysite, kad to nusipelnėte?

Mergelė

Jūsų saulės grąža įsibėgėja, primindama, kad reikia pasitikėti savimi ir tikėti savo gebėjimu tobulėti. Jums bus leista suprasti, kas veikia, o kas ne, kai kalbama apie jūsų santykių dinamiką. Jei santykių pagrindas yra silpnas ir nepatikimas, ši pilnatis gali būti šiaudas, sulaužantis kupranugariui nugarą. Tačiau jei jūs ir jūsų partneris ar draugas nori prisiimti atsakomybę ir tai pripažinti, ši pilnatis privers jus suprasti, kokie stiprūs yra jūsų santykiai.

Šaulys

Jūs taip sunkiai dirbote, kad padarytumėte daugiau įtakos savo karjerai ir dar labiau pastūmėte save į sėkmę. Tačiau žaidimo laimėjimas nėra svarbiausias dalykas jūsų gyvenime, ypač jei asmeniniame gyvenime išvengiate problemų apsimesdami darboholiku. Ir nors galite jaustis priblokšti buitinių problemų, turite galimybę susikurti savo namų viziją, kad ir kur tai būtų. Jei esate nepatenkinti savo gyvenamąja vieta arba jei jūs ir jūsų tėvai nesutariate, rugsėjo pilnatis įkvėps jus imtis veiksmų (vienaip ar kitaip).

Žuvys

Jūs esate šou žvaigždė, net jei esate linkęs vengti dėmesio! Tai skatina jus giliai pažvelgti į savo atspindį ir įdėmiai pažvelgti į žmogų, kuriuo tampate. Tai, kad praeityje padarėte klaidų, dar nereiškia, kad esate toks pat, koks buvote anksčiau. Pasiruoškite savo gyvenimo kulminacijai, nes per pilnatį visada atsiranda pokyčių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *