Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Piniginė plyš nuo pinigų: praturtėti nuo pirmadienio galės tik šie Zodiako ženklai

Astrologai teigia, kad nauja savaitė (nuo kovo 6 iki kovo 12 d.) trims Zodiako ženklams bus suteikta galimybė praturtėti. Jie maudysis piniguose, sėkmė bus jų pusėje.

Mergelė

Mergelės galės gauti dosnią likimo dovaną. Galbūt jums pasisekė su projektu, o pergalė atneš didžiulio pelno. Taip pat galite sudaryti gerą sandorį.

Astrologai pataria Mergelei neprarasti tokios retos progos. Būtinai reikia pagauti sėkmę. Nesėdėkite susidėję rankas. Laikas veikti ir rizikuoti, viskas susitvarkys.

Ožiaragis

Pirmadienį Ožiaragiai pradeda naują gyvenimą. Išsilaisvinsite iš visų skolų ir pagaliau galėsite pamiršti skurdą. Pinigai tekės kaip vanduo, po sąstingio karjera kils į viršų.

Ožiaragiams svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Galite per daug džiaugtis savo turtais ir pradėti juos demonstruoti. Ne visiems patiks girdėti apie jūsų sėkmę, o atsiras norinčių jus suerzinti. Todėl nereikėtų visiems pranešti apie savo sėkmę, laikykite ją paslaptyje.

Žuvis

Nuo naujos savaitės Žuvys gali tikėtis daug malonių staigmenų. Viena iš jų – galimybė savo piniginę papildyti pinigais. Galite rasti naują pajamų šaltinį, kuris padės pagerinti jūsų finansinę padėtį.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 3 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai