Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Rudens horoskopas 2021 (rugsėjis, spalis, lapkritis)

Šiuo laikotarpiu mūsų kūnas dar jaučia vasarą, bet prisitaiko prie žiemos. Išsiaiškinkime, ką žvaigždės mums žada šiais 2021 m. rudens – rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais…

Rudens horoskopas 2021 min

2021 metų rudens (rugsėjo, spalio ir lapkričio) horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas (rudens horoskopas)

Pirmoji rudens pusė bus įtempta. Darbe kils nedidelių sunkumų. Šiuo laikotarpiu geriausia susilaikyti nuo ilgų kelionių. Žvaigždės rekomenduoja daugiau laiko praleisti su šeima. Antroji rudens pusė atneš šviesių akimirkų. Galite būti paaukštinti pareigose, papildyti šeimą arba pakeisti gyvenamąją vietą. Lapkritį galite sulaukti gerų naujienų, kurios turės įtakos jūsų tolesniam gyvenimui.

Jautis (rudens horoskopas)

Ruduo jums praeis be incidentų. Viskas bus tylu ir ramu. Darbe kils tam tikrų sunkumų, bet su jais nesunkiai susidorosite. Šiuo laikotarpiu meilės reikalai visiškai nurims. Jei neturite antrosios pusės, šiuo metu visos pažintys nevirs rimtais santykiais.

Dvyniai (rudens horoskopas)

Ryškus ruduo suteiks jums daug teigiamų emocijų. Tai palankus metas keliauti į šiltesnius kraštus. Pinigų reikalai jums nekels rūpesčių. Galima gauti premiją arba laimėti loterijoje. Šeimos reikalai klostysis stabiliai. Jei esate vienišas, lapkričio mėnesį galite sutikti savo antrąją pusę.

Vėžys (rudens horoskopas)

Rudens periodas vyks su šūkiu: “Sportas yra jėga”. Rugsėjį pradėsite aktyviai sportuoti ir gyventi judrų gyvenimo būdą. Didelis pirkimas galimas spalio mėn. Vėlyvą rudenį ypatingą dėmesį skirkite savo sveikatai, apsilankykite pas šeimos gydytoją.

Liūtas (rudens horoskopas)

Rudens mėnesiai praeis visiškai ramiai. Bus labai mažai šviesių akimirkų. Dirbsite ir spręsite šeimos reikalus. Astrologai nerekomenduoja šiuo laikotarpiu leisti daug pinigų. Lapkritis nėra geriausias mėnuo keisti darbą ar gyvenamąją vietą.

Mergelė (rudens horoskopas)

Šiais metais jums tai pats sėkmingiausias laikotarpis. Sėkmė lydės jus visose jūsų pastangose. Gali pasikeisti darbas arba šeimyninė padėtis. Ypatingą dėmesį skirkite savo išvaizdai. Pakeiskite šukuoseną ar drabužių stilių.

Svarstyklės (rudens horoskopas)

Šį rudenį galite iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Sėkmė bus jūsų pusėje. Nebijokite rizikuoti. Galite drąsiai keisti darbą ar gyvenamąją vietą. Viskas bus gerai ir meilės reikaluose. Galimas šeimos pagausėjimas.

Skorpionas (rudens horoskopas)

Šiais rudens mėnesiais turėsite galimybę ištaisyti savo praeities klaidas. Nebijokite pripažinti, kad klystate. Gali kilti tam tikrų sunkumų finansų srityje, su kuriais susidorosite lapkričio mėnesį. Rugsėjį stenkitės neišleisti per daug pinigų. Spalio mėnesį susitiksite su žmogumi, kurio nematėte daugelį metų.

Šaulys (rudens horoskopas)

Šiuo laikotarpiu nesitikėkite gauti daug pajamų. Kontroliuokite savo išlaidas. Neskubėkite pirkti didelių pirkinių. Namuose viskas bus gerai. Atkreipkite dėmesį į savo tėvus ir vaikus. Spalio mėnesį sulauksite malonių naujienų iš toli.

Ožiaragis (rudens horoskopas)

Ožiaragiams rudenį bus ypač geras laikas. Šiuo metu visą savo energiją nukreipkite į profesinę sritį. Jau rugsėjį pajusite, kad smarkiai padidės šeimos biudžeto pajamų dalis. Meilės reikaluose viskas vyksta sklandžiai ir stabiliai. Jei vis dar ieškote meilės, spalį galimas lemtingas susitikimas.

Vandenis (rudens horoskopas)

Šio Zodiako ženklo atstovams ruduo yra geriausias metas meilės reikalams. Būsite visiškai pasinėrę į savo asmeninį gyvenimą. Nepamirškite savo darbo. Skatinimas galimas lapkričio mėnesį, todėl nepraleiskite progos.

Žuvis (rudens horoskopas)

Ruduo praeis atsipalaidavęs. Jūs tiesiog mėgausitės gyvenimu. Skirkite daugiau laiko savo antrajai pusei. Galimi nedideli sveikatos sutrikimai, todėl ypatingą dėmesį skirkite mitybai ir atsisakykite žalingų įpročių.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai