Ruduo atneš blogų naujienų trims Zodiako ženklams: jie bus stipriai paveikti


Galimos problemos šį rudenį

2023 m. ruduo bus sunkus laikotarpis trims zodiako ženklams – jie gali patirti jėgų praradimą, nusivylimą gyvenimu ir net depresiją. Priežastis bus problemos darbe ir asmeniniame gyvenime, be to, kils sunkumų dėl pinigų. Astrologų teigimu, tokia rizika gresia Liūtui, Mergelėms ir Svarstyklėms.

Liūtas – pasirūpinkite savo biudžetu

Rudenį Liūtai turėtų atsargiau elgtis su savo pinigine. Vasaros atostogos ir nesibaigiančios kelionės gerokai apkarpė jūsų biudžetą, todėl lietingomis rudens dienomis būtinai persvarstykite savo išlaidas. Be to, gali grėsti problemos darbe – darbo bus daugiau, bet atlyginimas nepadidės. Liūtams teks tvarkytis su situacija, arba ieškotis naujo darbo.

Mergelės – bus daugybė priežasčių liūdėti

Rudenį Mergelės taps apatiškos. Nenoras ką nors daryti turės neigiamos įtakos darbui – šio ženklo žmonėms gali žlugti keli svarbūs projektai, o tai neliks nepastebėta jų viršininkų. Jei norite išsaugoti savo darbo vietą, teks daug dirbti. Be to, santykiuose su antrąja puse kils nesutarimų, kurie gali baigtis net išsiskyrimu.

Svarstyklės – nuovargis ir dirglumas

Rudenį Svarstyklės jausis pavargusios. Vasara joms buvo sunkių darbų metas. Kai kiti atostogavo kurortuose, šio ženklo žmonės ėmėsi savo pareigų, o tai turės įtakos. Svarstyklės staiga supras, kad gyvena ne tokį gyvenimą, apie kokį svajojo. Problemų kils ir asmeniniame gyvenime – šio ženklo žmonėms gali būti sudaužyta širdis. Nusivylimas meilėje jiems bus skaudus smūgis.

Išeiti iš AMP versijos