Rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems 12 Zodiako ženklų


Šių metų rugpjūtis prasidės pilnatimi Vandenio ženkle, šis laikotarpis suteiks galimybę nutraukti ryšius su praeitimi. O rugpjūčio 13 d. Venera su Saule bus Liūte, todėl turėsite puikių šansų saviraiškai, meilei ir kūrybai. Astrologai išsiaiškino, kaip tai paveiks visų Zodiako ženklų atstovus. Pateikiame visų 12 Zodiako ženklų horoskopą 2023 m. rugpjūčiui.

Avinas

Rugpjūtis jums atneš daugybę pramogų. Tai bus didelis palengvėjimas po sudėtingo pastarojo laikotarpio. Kaip ir anksčiau, daugiausia dėmesio skirkite asmeniniam gyvenimui, įsipareigojimams ir pareigoms. Ypatingą dėmesį skirkite savo vaikams. Šis mėnuo bus palankus kai kuriems sunkiems ir įstrigusiems klausimams spręsti.

Jautis

Filosofiniu požiūriu jūsų ieškojimai dabar sukasi apie bandymą rasti vietą pasaulyje. Vietą, kurioje jaustumėtės tikruoju savimi ir aiškiai matytumėte savo galimybes bei tikslus. Rugpjūtį galbūt pagaliau rasite šią vietą. Taigi nenustokite ieškoti.

Dvyniai

Ilgai galvojote apie kompromisus, kuriuos esate pasirengę daryti, ir apie tai, ko jokiomis aplinkybėmis negalite paaukoti. Akivaizdu, kad finansiniai klausimai ir kitų žmonių parama šioje srityje jums išliks svarbūs. Vis dėlto stenkitės kuo labiau pasikliauti savo paties ištekliais. Taip jums bus geriau. Gali tekti šiek tiek rizikuoti, tačiau rugpjūčio žvaigždės bus jūsų pusėje.

Vėžys

Norėsite atiduoti savo energiją, kad padėtumėte kitiems, tačiau atsižvelkite į savo išteklių kiekį. Jei atsidursite situacijoje, kai neturėsite pasirinkimo, galite pajusti palengvėjimą, nes nereikės apie tai galvoti ir galėsite susitelkti į kitus svarbius dalykus. Atsiminkite, kad bendravimo ribojimas jums nieko gero neduos. Yra susikaupę daug dalykų, kuriuos netrukus turėsite aptarti. Būkite kantrūs ir supratingi.

Liūtas

Šis mėnuo, tai jūsų laikotarpis, todėl būsite daug laimingesnis, nei įprastai. Puikiai praleisite laiką ir padarysite nemažą pažangą savo versle. Tačiau galite pajusti vienatvės jausmą. Ypač dėl to, kad jūsų artimiausi santykiai dažnai būna painūs ir klaidinantys. Būkite dėkingi už mažus malonumus, kai kalbama apie pagalbą ir paramą. Praktikuokite savo nepriklausomybę ir nepasiduokite kitų žmonių įtakai.

Mergelė

Tendencijos, darančios įtaką jūsų santykiams, yra stiprios, galingos ir jų negalima ignoruoti. Jos gali paveikti šeimą, darbą ir romantinius santykius. Mergelės, kurios šiuo metu užmezga glaudesnį ryšį su romantiniu partneriu, gali turėti galimybę pasistūmėti į priekį savo santykiuose. Tik neįsivelkite į nereikalingas dramas. Vienišiems šio ženklo atstovams žadama perspektyvi pažintis.

Svarstyklės

Rugpjūtį skirkite apmąstymams apie ilgalaikius tikslus. Ar esate pasirengę svarbiam pirkiniui arba reikšmingam įsipareigojimui? Ar norite viršyti savo galimybes, ar likti savo galimybių ribose? Turėsite užduoti sau keletą rimtų klausimų ir priimti svarbius sprendimus. Būkite atsargūs dėl to, kuo dalijatės su kitais. Stebėkite savo produktyvumą. Ir pradėkite galvoti apie kitų metų planus. Gerai apgalvokite kiekvieną sprendimą, ypač jei jis susijęs su finansais.

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2023

Skorpionas

Pagrindinė veikla tavo gyvenime šį rugpjūtį vyks giliai viduje. Žmonės norės su jumis bendrauti, tačiau jūs rimtai susitelksite į savo vidinius jausmus. Netrukus iš jūsų gyvenimo pradės dingti viskas, kas paseno. Iš pradžių tai gali atrodyti nerimą keliantis ir trikdantis dalykas. Tačiau tai jūsų šansas judėti į priekį ir apsupti save žmonėmis bei dalykais, kurie jums tinka kur kas labiau.

Šaulys

Apskritai esi patenkintas savo gyvenimu, tačiau net mėgstama veikla nebeteikia tau tiek džiaugsmo, kiek anksčiau. Mokytis sunkiau, keliauti vargina, o bendravimas išsekina. Turite prisiminti, kad šie jausmai, kad ir kokie nemalonūs būtų, yra tik praeinantis etapas, ir netrukus pamatysite ir pajusite naują laimę.

Ožiaragis

Galite gauti naudos karjeroje, tuo pat metu tvarkydami namų ir šeimos reikalus. Darbe jums reikės didesnės disciplinos ir atsidavimo savo tikslams. Asmeniniame gyvenime pagaliau galėsite sau leisti patobulinimus, apie kuriuos svajojote, – persikraustymą ar namų remontą. Tiesiog nekreipkite dėmesio į smulkias problemas ir mėgaukitės džiaugsmu, kad judate į priekį savo tikslo link.

Vandenis

Rugpjūtis – jūsų meilės mėnuo. Jis negarantuoja sėkmės, tačiau suteikia galimybę sutvarkyti ilgalaikes problemas ir atsikratyti kai kurių problemų. Nepriklausomai nuo jūsų padėties, pajusite, kad gyvenimas jums teikia džiaugsmo. Padės naujos realizacijos, pastūmėsiančios jus ryžtingai keisti savo požiūrį. Mėnesio pabaigoje tikėkitės reikšmingo nušvitimo.

Žuvys

Darbas ir santykiai – du pagrindiniai jūsų rūpesčiai šiuo metu. Abi sritys bus kupinos džiaugsmo ir meilės. Rugpjūčio pradžioje viskas atrodys lengva ir nerūpestinga, o į mėnesio pabaigą taps gilesnė ir prasmingesnė. Neprisiimkite per daug pareigų, kad neužgožtumėte savęs – yra nemaža perdegimo rizika.

Išeiti iš AMP versijos