Sėkmė jus lydės! Trys Zodiako ženklai, kuriems dabar pasiseks


Sėkmės sulauks 2 Zodiako ženklai

Paskutinė kovo savaitė tikrai bus sėkminga 4 Zodiako ženklams. Sulauksite naujų pažinčių ir pasiekimų darbe.

Jautis

Savaitė žada šviesias idėjas ir žavesį. Gali būti, kad sėkmė jus lydės. Tačiau savaitgaliais būkite atsargesni – gali kilti užgaidų ir konfliktų.

Mergelė

Galite tikėtis savo viršininkų malonės, visų savo idėjų, iniciatyvų ir pastangų palaikymo. Imkitės tik tų dalykų, kuriuos tikrai galite įvykdyti iki galo. Jei nesate tikri, atidėkite tai kitam laikotarpiui ir skirkite laiko savo pomėgiams.

Šaulys

Pasiruoškite lipti į sceną ir nustebinti visus aplinkinius. Jūs tiesiog sužavėsite visus! Tačiau nesistenkite taisyti savo finansinės padėties azartiniais žaidimais ar nuotykiais, nerizikuokite pinigais veltui.

Ožiaragis

Šią savaitę jums nebus neįmanomų užduočių. Sugebėsite išspręsti absoliučiai bet kokią užduotį – užteks energijos, jėgų, išminties ir užsispyrimo. Tačiau nepamirškite apie visavertį poilsį.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos