Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šie Zodiako ženklai rizikuoja nutraukti santykius su artimaisiais: jų širdys gali plyšti

2022 m. spalio mėnesio horoskopas išskiria tris Zodiako ženklus, kuriems padidėja rizika artimiausiomis dienomis patirti rimtą santykių su savo antrąja puse nutrūkimą.

Avinai

Avinams bus nepalankus metas nuo spalio 8 iki spalio 10 d. Avinas nebenorės judėti pirmyn savo santykiuose. Artėjantis savaitgalis jiems bus labai sunkus, nes gali patirti išsiskyrimą su partneriu.

Avinas sunkiai priims racionalius sprendimus ir dažnai bus impulsyvesnis. Šio Zodiako rato atstovai nesugebės reikšti savo jausmų santykiuose ir mieliau juos nutrauks, kad išvengtų konfliktų.

Vėžiai

Vėžiams bus labai sunku asmeninių santykių srityje – šio ženklo atstovams bus sunku išreikšti savo emocijas ir jausmus partneriui. Toks elgesys gali lemti išsiskyrimą, nes jie jausis priblokšti negalėdami pasakyti, kas yra jų širdyje.

Šiame naujame cikle Vėžiai pirmiausia galvos apie save ir savo asmeninius projektus. Toks požiūris gali nepatikti jų partneriui, smarkiai įskaudinti jų jausmus. Dėl to gali kilti rimtų bendravimo problemų.

Liūtai

Savaitės pabaigoje Liūtams bus sunkus metas dėl spalio 9-ąją Avino ženkle pasitinkančios pilnaties. Šio Ugnies ženklo atstovams bus sunku užmegzti santykius su partneriu.

Liūtai norės atgauti laisvę, kad nebesijaustų slegiami tam tikrų draudimų. Šis laikotarpis paskatins juos užduoti sau naujus klausimus ir pasukti nauju keliu dėl savo ateities asmeninėje srityje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai