Šie Zodiako ženklai šį savaitgalį sulauks skandalų ir ašarų audros

Ašaros

Pirmasis vasario savaitgalis dviejų Zodiako ženklų atstovams atneš daug rūpesčių. Ant jų kris tikri skandalų ir ašarų uraganai. Kas turėtų laukti bėdų ir pasiruošti bėdai – skaitykite toliau.

Dvyniai

Astrologai mano, kad Dvyniai pateks į “juodąsias pinkles”. Deja, šis Zodiako ženklas turėtų tikėtis problemų. Jūsų santykiai su draugais ir kolegomis gali pablogėti. Tačiau viską galite pataisyti, jei išmoksite klausytis kitų ir nesiginčyti dėl smulkmenų.

Anot astrologų, Dvyniai gali išvengti daugelio problemų, jei įsiklausys į kitų patarimus ir taps šiek tiek malonesni. Dirbkite su savimi ir pralaimėjimų serija trauksis.

Svarstyklės

Svarstyklės rizikuoja stipriai kentėti dėl savo neatsargumo. Esate įpratęs svarbius dalykus atidėti “ateičiai”, atsakomybę perkelti kitiems ir vengti atsakomybės. Astrologai perspėja, kad visa tai gali sukelti didžiulį visos jūsų reputacijos žlugimą.

Kad išvengtumėte skandalų ir nemalonumų, Svarstyklėms reikia nuraminti likimą. Analizuokite savo veiksmus, suvokite savo klaidas ir stenkitės padėti tiems, kuriems reikia paramos.

Exit mobile version