Šie Zodiako ženklai yra tokie talentingi melagiai, kad gali apgauti net poligrafą


Tobuli melagiai

Astrologai sako, kad kai kurie Zodiako ženklai turi neįprastų gebėjimų ir talentų. Jie moka meluoti taip gerai, kad gali apgauti poligrafą, dar vadinamą melo detektoriumi.

Dvyniai

Dvyniai yra vieni iš tų, kurie meluoja vos tik praveria burną. Jie paprasčiausiai negali susilaikyti nepagražinę savo istorijų išgalvotais faktais.

Šio ženklo atstovai turi puikius redakcinius įgūdžius: jie gali mąstyti ir fantazuoti beveik 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Tiesą sakant, Dvyniai tiesiog nori, kad žmonės manytų, jog jie yra įdomesni, nei yra iš tikrųjų. Dėl to galiausiai jie pasiklysta spekuliacijose ir įsivelia į melą.

Skorpionas

Skorpionai simbolizuoja paslaptingumą, galią ir “tamsiąją pusę”. Jie yra talentingi asmenys, kurie moka atskirti melą ir lengvai atskleidžia jūsų paslaptis.

Jie puikiai skaito kitų žmonių emocijas ir mato, kada jie meluoja, todėl vengia daryti tas pačias klaidas, kai meluoja patys.

Skorpionams melas dažnai yra savigynos priemonė. Jie meluoja norėdami nuslėpti karčią tiesą, kuri gali pakenkti jiems arba jų artimiesiems.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai siekia, kad aplink juos vyrautų harmonija. Ir jei reikės, jie nuties kelią į pusiausvyrą melo pagalba.

Jie dažnai meluoja, kad išvengtų konfliktų ir užmegztų naudingus ryšius.

Šie pataikūnai ir suvedžiotojai moka gražiai kalbėti ir gauti iš jūsų tai, ko jiems reikia ir ko jie nori.

Išeiti iš AMP versijos