Šių 4 Zodiako ženklų moterys dažnai yra vienišos, ir štai kodėl


Vienišos savimi pasitikinčios moterys

Esame švelnūs ir romantiški, paslaptingi, jausmingi ir emocingi, gimę ne tik pagražinti šį pasaulį. Meilė, santykiai, šeima – tai daugelio moterų svajonės ir pasąmoningi troškimai. Tačiau kai kuriems asmeniniame gyvenime nelabai sekasi ir karjera tampa prioritetu. Kurių ženklų moterys dažniausiai būna vienišos ir kodėl, išsiaiškinkime kartu su astrologais.

Ugningai ir aistringai Avino ženklo moteriai trukdo savanaudiškumas ir nepriklausomybė. Ji yra gimusi lyderė. Tokia moteris lengvai susidoroja su tradiciškai vyriškomis profesijomis. Jis gali lengvai patikrinti alyvos lygį po savo automobilio gaubtu ir valdyti didelę įmonę. Labai atkakli ir darbšti, ji pasiekia bet kokius užsibrėžtus tikslus ir išsprendžia sunkiausias užduotis.

Tokios moterys moka apsieiti be vyro ir didžiuojasi šia nepriklausomybe. Jai nereikia palaikyti santykių, kad jaustųsi pilnavertė.

Dvynių ženklo moterys yra protingos ir visada pasiruošusios bendrauti. Tokia moteris gimsta malonumui ir nuotykiams. Ji lengvai randa bendrą kalbą ir susiranda draugų. Tačiau ši draugystė gali trukti neilgai, jei vaikinas duos nors menkiausią užuominą, kad laikas pereiti į naują lygmenį.

Dvynių ženklo moteris, nepaisant visų savo išdykimų, griežtai užtikrina, kad jos asmeninės ribos visada būtų saugomos ir neleidžia jų pažeisti. Tokios moterys renkasi lengvus santykius ir mieliau lieka tik draugais.

Dvyniai nemėgsta įsipareigojimų, jiems reikia laisvės. Jų nenuspėjamumas ir permainingumas dažnai atbaido partnerį ir neleidžia užmegzti santykių.

Saulėta, energinga Šaulio ženklo moteris savo energiją mieliau išleidžia įvairiomis kryptimis, bet ne virti barščius ir kepti pyragus. Tokia moteris pati neskuba kurti santykių. Ji nori, kad jos gyvenimas būtų šviesus ir kupinas įvykių. Tylus, ramus šeimos gyvenimas – ne apie ją.

Tokios moterys aktyviai dalyvauja įvairiuose socialiniuose renginiuose, užmezga ryšius, susipažįsta. Ji dažnai leidžia sau flirtuoti, tačiau tai tik žaidimas pagal jos taisykles. Nesitikėk daugiau, ši moteris vis tiek liks nepasiekiama. Daugiausia, ką galite padaryti, tai grožėtis ir dovanoti jai saldžias puokštes.

Kūrybinga, talentinga Vandenio ženklo moteris yra viena iš labiausiai nenuspėjamų! Ji nuolat ieško kažko naujo: planų, idėjų, galimybių, perspektyvų, bet ne santykių. Individualumas ir savo patogumas jai svarbiau nei kitų žmonių nuomonė.

Tokios moterys yra bendraujančios, turi daug draugų, mėgsta būti didelėje grupėje. Tuo pačiu metu jos neleidžia niekam pasirūpinti savimi, pabrėždamos savo nepriklausomybę. Pasitikėjimas savimi ir nenoras ieškoti kompromisų neveikia jos naudai, tačiau apie pokyčius ji net negalvoja.

Vietoj pasimatymo ji pasirinks bet ką: karjerą, hobį, vakarėlį su draugais. Jai svarbi laisvė, o santykiai leistini, jei partneris visiškai prisitaiko prie jos grafiko.

Išeiti iš AMP versijos