Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skorpionas – 8-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Skorpionas?

Skorpionas − tai aštuntasis Zodiako ženklas (spalio 24 − lapkričio 21 d.). Skorpionas yra Vandens ženklas. Jo planetos Marsas ir Plutonas bei skaičius Devyni. Astrologiniai akmenys − topazas, kalnų krištolas, akvamarinas. Pagal kinų mitologiją − Kiaulė.

Skorpiono ženklo žmonių savybės

Tai stiprios valios žmonės; jie tokie stiprūs kad dėl savo agresyvumo įgyja daug priešų, trukdančiųjų sėkmei. O sėkmės Skorpionai savo gyvenime siekia žymiai atkakliau, energingiau ir meistriškiau, negu visi kiti ženklai kartu paėmus. Tačiau nors beveik absoliučiai visi Skorpionai trokšta, kad jiems gyvenime idealiai pasisektų, tai pavyksta tik nedaugeliui. Norėdami pelnyti nugalėtojo laurus, vidinę ramybę, meilę ir gerą materialinę padėtį jie turi nugalėti visų pirma patys save – tik tada pasieks savo tikslą. Skorpionai labai emocionalūs. Jiems reikia meilės, jie jos trokšta, kovoja dėl jos , prašo jos ; trumpiau tariant, meilė – tai jų gyvenimo prasmė.

Esminis visų Skorpionų – ir vyrų, ir moterų, bruožas – ištvermingumas, beribė drąsa ir netgi panieka mirčiai. Jie gali nemurmėdami ištverti fizinį skausmą, nepriteklių bei kandžias pajuokas; su panieka sutinka likimo smūgius ir visada įsitikinę neabejotina savo pergale. Nežiūrint to, šie žmonės dažnai lieka nesuprasti; ir neatsitiktinai, nes Skorpionai nemoka savęs išreikšti. Jie nekalbūs ir savavaliai, be to, linkę nutylėti ir viską laikyti paslaptyje. Jie nori pasiekti savo tikslus, neatskleisdami jų kitiems, nes nerimauja, kad bus neteisingai suprasti. Jaunystėje Skorpionai dažnai klysta, nes jų agresyvumas neleidžia objektyviai pažvelgti į save.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Skorpionai turi labai stiprią valią. Emocingi, jausmingi ir veržlūs. Ištvermingai siekia savo tikslo, laiką leidžia panaudodami visą savyje slypinčią energiją. Skorpionų ambicijos užslėptos, bet jie gali nuversti kalnus. Kritiškai nusiteikę juos supančio pasaulio atžvilgiu, greitai pastebi klaidas. Jų vertybės yra absoliutus sąžiningumas, dorumas, atvirumas ir garbingumas.

Neigiami. Skorpiono valią dažnai susilpnina instinktai. Kas šiam žmogui stos skersai kelio, tą jis, galimas daiktas, persekios klastingais būdais ir net sunaikins. Kai Skorpionas nekenčia, jis gali padaryti viską. Net su savo artimais žmonėmis jis turi paslapčių. Uždaras ir sunkiai nuspėjamas. Jo kūrybinis džiaugsmas turi ribas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai