Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Su kokia apranga pasitikti 2023 metus pagal Zodiako ženklą: astrologų rekomendacijos

Naujuosius 2023 metus globoja Juodasis vandens triušis – mielas, meilę vertinantis šeimos gyvūnas. Būtent jis gali pakeisti jūsų gyvenimą ir atnešti gerovę šeimai. Kuri spalva 2023 metais bus sėkminga kiekvienam Zodiako ženklui?

Kokios spalvos suknele pasitikti 2023-uosius?

Astrologai mano, kad tokiai svarbiai šventei ir įžengus į naują gyvenimo ciklą svarbu pasirinkti tinkamą aprangą. Jei netyčia suklysite pasirinkdami, Triušis atsisakys jums padėti, o sėkmė nusisuks. Atsižvelkite į rekomendacijas, kad metus pradėtumėte laimingai.

Kaip rengtis naujiems metams

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Astrologai pataria ryškiam ir ugningam Avinui gyvenime laikytis savo pozicijos ir rinktis kasdieninę. Pirmenybę teikite ryškioms spalvoms, patrauklioms spalvoms, dideliems papuošalams, akmenims ir blizgučiams. Pagal spalvų gamą geriausia rinktis raudonus, oranžinius, mėlynus ar tamsiai raudonus tonus. Svarbiausia vengti oranžinės spalvos.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Žemiškieji Jaučiai, kaip niekas kitas, moka savo namus paversti jaukiais ir suteikti laimės artimiesiems. Būtent todėl nesunku sudaryti norimą vaizdą. Minkštus audinius – pvz. aksomą – galite rinktis Naujiesiems 2023 metams. Kelnių, džinsų ir kostiumų nereikėtų dėvėti – jie „uždaro“ čakras ir neleidžia išsilaisvinti energijai. Geriausios Naujųjų metų išvakarių spalvos: geltona, žalia, citrininė, alyvuogių. Blogiausi yra visi raudoni atspalviai.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Astrologai rekomenduoja Dvyniams derėti su jų dvilype prigimtimi ir įsigyti du drabužius – vieną mėlynos, pilkos arba violetinės spalvos, kuri bus jūsų santūrumo ir elegancijos atspindys. Antroji ryškesnė – raudona, oranžinė, geltona, svarbiausia – ne žalia. Kalbant apie papuošalus, aukso ar sidabro dirbiniai bus geras priedas. Naujaisiais 2023 metais geriau vengti papuošalų.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai – jausmingi ir sentimentalūs Zodiako rato atstovai, todėl jiems reikia vienodos spalvos rūbų. Rinkitės mėlynos, pilkos, sidabrinės, šviesiai mėlynos arba baltos spalvos sukneles. Drabužiai turi būti švelnaus kirpimo, lygių linijų, be pretenzingumo ir pernelyg didelio pompastiškumo. Kaip papildymas įvaizdžiui idealus variantas būtų įmantrus sidabro dirbinys.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams artėjančių Naujųjų metų išvakarėse teks nelengva užduotis – neišgąsdinti švelnaus Triušio savo aistra ir energija. Rinkitės tokią aprangą, kuri jums bus patogi – turėtumėte jaustis užtikrintai. Raudona, oranžinė, geltona arba smėlio spalvos – šie atspalviai yra patvirtinti ekspertų. Nepirkite aptemptų suknelių, kitaip sugadinsite įvaizdį. Nepamirškite apie auksinius papuošalus – jie kaip tik šventiniam vakarui.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Praktiškoms Mergelėms geriau savo įvaizdį pasiruošti iš anksto. Dėvėkite žalios, geltonos, rudos ar smaragdo spalvos suknelę – šie atspalviai Triušiui pažįstami, todėl jo neišgąsdins. Taip pat verta atidžiau pažvelgti į akmenis – malachitas, karneolis, jaspis ar topazas yra sėkmingiausi variantai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės, kaip oriausias ir lengviausias Zodiako ženklas, turi pasirinkti aprangą, atitinkančią temperamento tipą. Astrologai pataria Naujuosius 2023 metus sutikti skraidančia eisena su subtilių atspalvių – rožinės, mėlynos, baltos ar bet kokios kitos pastelinės spalvos – suknelėmis. Verta vengti aiškių aštrių siluetų ir „aštrių“ detalių – išlikite savimi ir būkite laimingi šiame įvaizdyje.

Apranga per Naujus metus 2023

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai yra ryškios, emocingos, aistringos ir aktyvios prigimties, todėl jūsų Naujųjų metų apranga turėtų būti tokia pati. Remkitės elegancija – rinkitės raudonos arba juodos spalvos aprangą iš odos arba dirbtinės odos su geležies ir plieno elementais. Įvaizdį galite papildyti korsetais, grandinėlėmis, kniedėmis ir net kojinėmis – būkite drąsūs ir neprieštaraukite savo vidiniam balsui.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Tikslingos Šaulės geriau renkasi aprangą, kurią vėliau dar kelis kartus galėtumėte pasipuošti kituose renginiuose. Svarbiausia yra jūsų patogumas, todėl drabužiai neturėtų būti ankšti ir nevaržyti judėjimo. Geriausios spalvos yra violetinė, mėlyna arba balta. Kaip priedą galite nešioti pakabuką, žiedą ar apyrankę, tačiau nepersistenkite.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Praktiški Ožiaragiai Naujaisiais metais turėtų išlikti savimi, todėl kaip aprangą galite rinktis įprastą megztinį. Patogus ir šiltas, o teisingai papildęs įvaizdį – ir stilingas. Idealios spalvos yra balta, alyvinė, tamsiai žalia ir ruda. Skaisčiai raudonų spalvų papuošalai gali papildyti jūsų aprangą.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Artėjančiais Naujaisiais metais reikėtų kuo labiau pabrėžti sudėtingą ir neįprastą Vandenio asmenybę. Rinkitės nestandartinius atspalvius – sidabrinius, pieniškus, metalinius, pilkus, chameleoninius. Jūs neturėtumėte dėvėti juodos spalvos – ši spalva jus per daug „supaprastina“.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vandens stichijos atstovai su Triušiu yra „ant bangos“, todėl galite jį nuraminti, jei pasirinksite akvamarino, jūros bangos, šviesiai mėlynos ar mėlynos spalvos drabužius. Kaip dekoracijas galite naudoti kriaukles ir perlus, svarbiausia nesukurti pernelyg rimtos ar elegantiškos išvaizdos. Venkite iššaukiančio makiažo – viskas turi būti saikingai.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai