Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Su kuriais Zodiako ženklais kyla mažiausiai problemų gyvenime?

Šie zodiako ženklų atstovai labai retai įsivelia į konfliktus ir ginčijasi su kitais. Svarstyklės, Žuvys ir Vandenis niekada nesivelia į ginčus ir yra taikiausi zodiako ženklai. Žmonės, gimę po šiais Zodiako ženklais, niekada nesivels į tiesiogines konfrontacijas ir nepateks į nemalonumus bendraujant.

Svarstyklės

Svarstyklėms patinka pasverti viską, kas patraukia jų dėmesį, ir ginčytis, tačiau tai daro taip sumaniai, kad niekam nekyla noro su jomis ginčytis.

Šio Zodiako ženklo atstovai visada moka parinkti žodžius pašnekovui ir visada ieško kompromiso – Svarstyklėms svarbi oponento nuomonė ir jo argumentai. Net jei Svarstyklės nesutinka su žmonėmis, su kuriais kilo ginčas, jos sklandžiai veda pokalbį prie logiškos išvados arba pasiūlo laikytis savo nuomonės.

Žuvys

Žuvys – vienos švelniausių ir draugiškiausių zodiako spektro atstovų. Iš prigimties jie nemėgsta konfliktų ir labai retai laisva valia įsitraukia į tiesioginę konfrontaciją, stengdamiesi išlikti geruose santykiuose.

Žuvys nemėgsta plepėti už žmonių nugarų, taip pat netoleruoja niekšybės ir išdavystės. Todėl pokalbyje su Žuvimis retai kada išgirsti ką nors nemalonaus apie bendrus pažįstamus ar gimines.

Vandenis

Nepaisant nenugalimo teisingumo ir sąžiningumo troškimo, tiesmukiški Vandeniai netoleruoja kai kyla koks kivirčas. Jie stengiasi atsiriboti nuo nemėgstamų žmonių, o jei ir sutinka, stengiasi būti kuo mandagesni ir taktiškesni.

Vandeniai yra pasirengę kovoti iki paskutinio už savo draugus ir artimuosius, net sutinka ginčytis su tais, kurie juos įžeidė. Tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis Vandeniai stengiasi veikti remdamiesi įtikinamais argumentais ir faktų kalba.

Ginčo nugalėtojais dažniausiai pasirenkami Vandeniai. Tačiau jie nepraranda pagarbos kitiems.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *