Su šiais 5 Zodiako ženklų žmonėmis yra labai sunku užmegzti santykius, sužinokite kas jie


Sunkūs santykiai

Gyvenimas kartu – rimtas išbandymas partneriams. Ypač sunku, kai vienas iš jų nėra sukurtas santuokai. Astrologai išsiaiškino, su kuriuo iš Zodiako ženklų sunkiausia užmegzti santykius.

Liūtas

Nuotaikingas, reiklus ir savanaudis. Kaip vaikas įsižeidžia dėl smulkmenų ir be jokios priežasties kelia skandalus. Kategorišku tonu tai reikalauja nuolatinio prisipažinimo meilėje ir besąlygiško dėmesio. Jis pats nesiruošia eiti į kompromisus ir savo įpročių bei papročių dėl savo antrosios pusės nekeis. Jis laiko save privilegijuotu žmogumi, tad jo dėmesį dar reikia užsitarnauti. Nenuostabu, kad su tokiu savybių deriniu gyventi kartu praktiškai neįmanoma.

Šaulys

Šis ženklas yra apsvaigęs nuo laisvės idėjos. Jis kategoriškai nusiteikęs prieš bet kokius rėmus ir apribojimus. Paneigia įprastas normas ir sąmoningai eina prieš visuomenę. Neįmanoma priversti jo eiti po karūna, oficiali santuoka yra blogiau nei kalėjimas. Gyventi kartu su juo – abejotinas malonumas. Nesitikėk pagalbos atliekant namų ruošos darbus ir namų ruošos darbus. Jis plaukioja debesyse, svajoja apie saviugdą, dvasines praktikas ir viską, kas įmanoma, kad išvengtų namų tvarkymosi ir vakarienės gaminimo.

Skorpionas

Sąžiningumas ir tiesumas yra nuostabios savybės, bet ne meilės santykiuose. Skorpionas sekina antrąją pusę morale, patarimais, nurodymais ir reikalavimais atsiskaityti už kiekvieną sekundę, praleistą atskirai vienas nuo kito. Ne visi gali atlaikyti jo spaudimą. Be krištolo aiškumo santykiuose, šis ženklas reikalauja begalės dėmesio ženklų. Jis pats elgiasi gana savanaudiškai ir neapkrauna savęs rūpintis savo kompanionu.

Ožiaragis

Meilė jo hierarchijoje toli gražu nėra pirmoji. Ženklas yra šaltas partnerio atžvilgiu. Jis nesiruošia dirbti su santykiais ir pasirodžius pirmiesiems krizės požymiams, jis prabils apie žlugimą. Piršlybos jis laiko savaime suprantamu dalyku ir nenustebins partnerio romantiškomis staigmenomis. Santuoka su juo primena abipusiai naudingą kaimynystę – be nereikalingų jausmų ir sentimentų.

Avinas

Avinas svajoja apie „meilę iki kapo“ ir uoliai kuria šeimos lizdą. Patologinis ženklo pavydas sugadina viską. Ugningas peštynės netylės, jei jam kažkas nepatinka. Jis mėgsta barti savo partnerį už klaidas ir šaipytis iš jo trūkumų. Neatsargus ir aplaidus savo pareiškimuose Avinas rizikuoja likti vienas dėl aštraus liežuvio.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos