Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sunkiausi vyrai pagal Zodiako ženklą: tikros „dovanėlės“ santykiuose

Horoskopas sako, kad kai kuriems vyrams pagal Zodiako ženklą gyventi yra gan sunku. Kai kurie iš jų gali būti kritiški, reiklūs, per daug emocingi, o kai kurie taip vertina laisvą gyvenimą, kad greitai pabėga nuo rimtesnių santykių.

Turinys

Mergelė

Mergelės ženklo vyras yra labai reiklus sau ir aplinkiniams, todėl gana sunku su juo užmegzti santykius. Jis linkęs kritikuoti savo gyvenimo draugę, nuolat ją kažko mokyti, Mergelės dažnai vadinamos nuobodžiomis. Be to, tai labai pavydūs ir įžeidžiantys vyrai, galintys padaryti problemą iš niekur.

Tačiau ne viskas taip beviltiška, nes šio Zodiako ženklo atstovas moka išlyginti aštrius kampus ir susitaikyti.

Ožiaragis

Ožiaragis yra kietas kontrolierius. Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta eiti į kompromisus ir yra linkę į perdėtą kritiką. Ožiaragiai dažniausiai elgiasi santūriai ir rimtai, namuose dažniau būna prastos nei geros nuotaikos. Be to, Ožiaragiai nemėgsta papildomų išlaidų ir yra labai taupūs.

Kartu tai patikimi, stiprūs, praktiški vyrai, su kuriais jautiesi kaip už akmeninės sienos.

Vandenis

Vyras Vandenis dažnai pabėga nuo savo mylimosios ir toliau gyvena įtemptą socialinį gyvenimą. Šio Zodiako ženklo atstovai nenori keistis dėl savo mylimosios. Jie pirmauja dažniausiai besiskiriančių vyrų reitinge.

Tačiau jei turite daug bendrų interesų ir gyvenate gerai, tada jūsų sąjunga su Vandeniu bus ilga ir stipri.

Vėžys

Vėžys atrodo labai patikimas, buitinis ir paklusnus. Tačiau šeimos gyvenime atsiveria kita jo pusė. Tai labai emocingas ir kaprizingas Zodiako ženklas. Dėl to šio ženklo vyras gali susidaryti nepakankamai stiprios asmenybės įspūdį. Kita vertus, Vėžiai yra labai despotiški, nes moka manipuliuoti kitais žmonėmis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai