Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sužinokite, kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta rudenį ir vėsesnį orą

Vasara ir karščiai jau eina į pabaigą, artėja ruduo. Vieniems tai labai gražus ir spalvingas sezonas, kitiems – depresijos ir saulės stygiaus metas. Daugeliui ruduo kelia žavesį dėl romantiškų vakarų su žvakėmis. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai labiausiai mėgsta rudenį. Jiems patinka lietingos dienos.

Lietingos dienos rudenį

Vandenis

Vandeniai yra aistringi rudens mėgėjai. Jiems patinka atostogauti rudenį, ypač keliauti į užsienį. Vėsusis sezonas jiems asocijuojasi su romantika ir namais. Jie jaučia, kad pagaliau niekas jų nespaudžia visada kažką daryti ir kažko siekti.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta praleisti laiką sode ir darže, jie paprastai turi didelius žemės plotus. Todėl ruduo jiems – savotiškas poilsis nuo nuolatinių darbų. Jie mėgsta megztinius, paltus ir aukštus batus. Skorpionai blogai toleruoja karštį, todėl visada laukia vėsaus oro, nes šiuo laikotarpiu yra laimingi.

Šaulys

Šauliai sunkiai ištveria karštus orus. Tačiau, skirtingai nei Skorpionai, jie nemėgsta šiltų rūbų, todėl rudenį vengia vilkėti šiltus rūbus. Vietas poilsiui Šauliai renkasi taip, kad jų neveiktų karštis. Jie laukia rudens dienų, kurias mėgsta leisti lovoje, šiltuose namuose. Tačiau, skirtingai nei Vandeniai, Šaulys nekenčia lietingų dienų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *