Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sveikatos prognozės pagal 2022 m. lapkričio mėnesio horoskopą

Sveikatos problemų lengviau išvengti, nei vėliau jas išspręsti. Kai kurie zodiako žvaigždynų atstovai turi būti ypač atsargūs šį lapkričio mėnesį. Sužinokite kurie Zodiako ženklai susidurs su sveikatos problemomis.

Sveikata lapkričio mėnesiui

Sveikatos horoskopas Avinui

Avinas šį mėnesį jausis puikiai, svarbiausia nepiktnaudžiauti blogais įpročiais. Raskite būdų, kaip išlaisvinti energijos perteklių ir nervinę įtampą, tada tai nepakenks jūsų sveikatai. Jei turite papildomų kilogramų – daugiau judėkite.

Sveikatos horoskopas Jaučiui

Kuo daugiau veiklos, tuo geresnė savijauta – šio mėnesio šūkis. Pirmenybę teikite fiziniam aktyvumui, bet nepersistenkite, kyla raumenų pažeidimo pavojus. Jei norite numesti svorio, dabar pats laikas tai padaryti. Atsikračius papildomų kilogramų, sveikata pagerės.

Sveikatos horoskopas Dvyniams

Dvyniai turi būti atsakingesni už savo sveikatą – stenkitės nepersivalgyti. Valgant nesveiką maistą, gali lengvai atsirasti gastrito požymių, o tai gali sukelti virškinimo trakto problemų. Nepasiremkite kaloringu maistu, kad neapkrautumėte skrandžio. Šį mėnesį apie save gali priminti ir lėtinės ligos.

Sveikatos horoskopas Vėžiui

Vėžiams – ypatingas laikotarpis, kai reikia pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Laikas pereiti prie tinkamos mitybos sistemos ir pamiršti blogus įpročius. Šiek tiek valios ir jums tikrai pavyks. Skirkite laiko sportui, pasivaikščiokite gryname ore, gerkite daug švaraus vandens.

Sveikatos horoskopas Liūtui

Lėtinių ligų paūmėjimo tikimybė yra gan didelė. Bet jei maitinatės teisingai, nepamirškite rytinės mankštos ir profilaktinių apsilankymų poliklinikoje, galite išvengti rimtų sveikatos problemų. Įpraskite eiti miegoti kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Sveikatos horoskopas Mergelei

Sunkus metas, ypač pirmoji mėnesio pusė. Venkite kontakto su aštriais daiktais, kyla susižeidimo pavojus. Ne pats geriausias laikotarpis pradėti dietą ar sportuoti sporto salėje – nepervertinkite savo jėgų.

Sveikatos horoskopas Svarstyklėms

Kai tik įmanoma, pereikite nuo fizinio į protinį darbą. Be to, reikia šiek tiek pailsėti. Tai padės įveikti sunkumus ir pagerinti savijautą. Neperkraukite savęs daiktais, atidėkite tai, kas gali palaukti vėliau.

Sveikatos horoskopas Skorpionui

Šį mėnesį Skorpionai negalės atsipalaiduoti. Taip yra dėl ne itin geros fizinės sveikatos. Kad nepablogintumėte situacijos, venkite perkrovų darbe. Jei nepaisysite šio patarimo, galite patirti širdies problemų.

Sveikatos horoskopas Šauliui

Šauliui nereikės skųstis sveikata, problemos, jei tokių yra, bus nedidelės, tokios kaip galvos skausmas. Ypatingai atsargūs turi būti tie, kurie vairuoja automobilį, kyla pavojus nukentėti avarijoje.

Sveikatos horoskopas Ožiaragiui

Palyginti su praėjusiu mėnesiu, Ožiaragiai jausis šiek tiek prasčiau. Gerkite žolelių arbatas su medumi, žinoma, jei šiam produktui nėra alergijos. Be to laikas mesti rūkymą ir alkoholį.

Sveikatos horoskopas Vandeniui

Padidėja tikimybė peršalti. Kad išvengtumėte tokių problemų, apsirenkite šiltai. Nepamirškite dėvėti šaliko, kepurės ir pirštinių. Stenkitės neperšalti. Rūpinkitės savimi ir savo sveikata. Nebendraukite su jau sergančiais asmenimis, atminkite, kad virusai perduodami labai greitai.

Sveikatos horoskopas Žuvims

Peršalimas gali užsitęsti, jei bus negydomas. Pasirūpinkite, kad turėtumėte vaistų. Asmenys, patyrę širdies priepuolį ir insultą, turi būti ypač atsargūs. Jei tinkamai rūpinsitės savo sveikata, ji jūsų nenuvils pačiu netikėčiausiu momentu.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *