Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trims Zodiako ženklams atkeliauja sunkus laikotarpis: astrologai viską paaiškino

Astrologai sudarė paskutinės vasario savaitės horoskopą ir teigia, kad trims Zodiako ženklams šis laikotarpis bus pats nelaimingiausias. Jiems nepasiseks, jie gali labai nervintis ir net verkti.

Dvyniai

Šiuo metu Dvyniams bus labai blogas laikas priimti sprendimus. Turėsite daug problemų materialinėje srityje. Jūsų išlaidos gerokai viršys jūsų pajamas ir tai jus tiesiog slėgs. Bus daug nenuspėjamų įvykių, kurie sukels abejonių dėl kai kurių, jūsų nuomone, labai perspektyvių projektų. Kitaip tariant, viskas bus prieš jus. Astrologai sako neplanuoti jokių drastiškų pokyčių šiuo laikotarpiu. Nekeiskite veiklos srities ir neinvestuokite lėšų. Geriau šiek tiek palaukti, kol ateis palankesnis laikotarpis.

Šaulys

Šauliai taip pat įžengia į labai sunkų laikotarpį, tačiau jis bus labiau susijęs su asmeniniu, o ne materialiniu pasauliu. Namuose, darbe, draugų rate – visur įsivelsite į konfliktus, kurie jus išvargins morališkai. Astrologai sako, kad į kelias situacijas reikia pažvelgti iš šalies. Didelė tikimybė, kad priežastis yra jūsų charakteryje ir mąstyme. Greičiausiai konfliktų problema turėtų būti ieškoma jumyse. Taip pat astrologai ragina per daug nepasitikėti žmonėmis. Nesidalinkite paslaptimis ar planais, kurių nesate tikri, ar pavyks įgyvendinti.

Vandenis

Vandenis susidurs su sunkumais tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje. Nuolatos kils problemų ir kivirčų su artimaisiais. Viskas bus ne visiems vienodai ir jus tai labai erzins. Darbe bus daug pelningų projektų ir pasiūlymų, bet, deja, jais nepasinaudosite. Tinginystė nugalės norą kilti karjeros laiptais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 4 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai