Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trims Zodiako ženklams vasario mėnesį nepasiseks: teks nusivilti

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kuriems 2023 metų vasarį labai nepasiseks. Jie gali susidurti su mylimo žmogaus išdavyste, kuri juos labai nuvils.

Dvyniai

Vasario mėnesį Dvyniams tikrai nepavydėsite. Jų gyvenime įvyks įvykių, kurie tiesiogine prasme išmuš žemę iš po kojų. Yra tikimybė, kad galite sužinoti apie antrosios pusės išdavystę. Šią akimirką norėsis išsikalbėti artimiems draugams, tačiau tarp jų atsiras išdavikų. Jūs rizikuojate papulti į užsitęsusią depresiją, iš kurios išsivaduoti padės naujas žmogus. Gali būti, kad netrukus užmegsite su juo santykius.

Skorpionas

Jūs stengsitės parodyti gerumą, dėmesį ir rūpestį tiek artimiems, tiek nepažįstamiems žmonėms. Tačiau ne kiekvienas sugeba įvertinti ar tai daro teisingai. Atrodo, kad kažkas iš jūsų artimo rato pavargo nuo jūsų nuolatinio buvimo šalia, todėl kiek įmanoma labiau tols. Astrologai sako, kad galite pakliūti į meilės trikampį, kurio auka būsite jūs.

Vėžys

Galbūt pastaruoju metu buvote labai pavargęs, todėl jūsų agresijos ir irzlumo lygis didėja. Galite be jokios priežasties tai įnešti į savo artimųjų ratą. Mainais tikėkitės to paties. Gali būti, kad kuriam laikui nutrauksite ryšius su artimaisiais. Žinoma, be jų jausitės blogai, tačiau pasistenkite šį laiką praleisti naudingai – atsipalaiduokite, susipraskite, skirkite laiko savo pomėgiams. Tada su nauja jėga atnaujinkite santykius su žmonėmis ir nekartokite senų klaidų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *