Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Triušio metai: ženklo savybės ir aprašymas

Triušis yra ketvirtasis Kinijos zodiako ženklas, į kurį įeina žmonės, gimę 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023 m. Remiantis kinų astrologija, gimimo metai yra svarbus veiksnys, lemiantis asmenybės bruožus ir gali daug pasakyti apie jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses.

Ką simbolizuoja Triušio metai?

Kinams triušis yra mielas, jaukus gyvūnas, simbolizuojantis viltį ir gyvybę. Rytų astrologijoje jis simbolizuoja ilgaamžiškumą, kantrybę ir sėkmę. Kinijos kultūroje šis gyvūnas laikomas Mėnulio simboliu. Pasak legendos, mėnulio deivė Chang E turėjo triušį kaip augintinį, atspindintį jo gerumo ir kilnaus grožio idėją. Senovės kinams triušis buvo mėnulio deivės įsikūnijimas ir grynumo bei palankumo simbolis.

Triušio ženklas

Žmonių, gimusių Triušio metais, charakteristikos

Triušis yra apdovanotas daugybe nuostabių savybių. Jis labai taktiškas, švelnus, simpatiškas, puikus diplomatas, turi oratorinį talentą, nepaprastą gyvybingumą, labai vertina harmoniją ir grožį. Triušis žino, kaip teisingai panaudoti savo savybes ir kaip išsisukti ar išvengti bet kokios keblios situacijos. Už nepriekaištingo elgesio slepiasi intelektualiai stiprios asmenybės, gebančios paversti situaciją savo naudai.

Gimusieji Triušio metais pasižymi rafinuotu stiliumi, geru skoniu ir prabangiu gyvenimo būdu. Jie mėgsta brangų maistą ir gėrimus, firminius drabužius ir lankytis svarbiuose socialiniuose renginiuose. Triušis yra puikus manipuliatorius. Kai jam ko nors reikia, jis visada gauna tai, ko nori, naudodamas savo įtikinamus metodus ir puikią retoriką. Tačiau dėl nesugebėjimo išspręsti problemų jis dažnai tampa prislėgtas ir išsibalansuoja. Todėl Triušis netinka eiti vadovaujamo vaidmens ar dirbti itin konkurencingoje aplinkoje.

Teigiamos Triušio charakterio savybės: jautrumas, taktiškumas, apdairumas, santūrumas, ambicijos, kultūringumas, auklėjimas, meniškumas, įžvalgumas, išmintis, gerumas, svetingumas, kuklumas.

Neigiamos Triušio charakterio savybės: slaptumas, perdėtas skrupulingumas, sudėtingumas, arogancija, abejingumas, snobizmas, hipochondrija, smulkmeniškumas, didvyriškumas, egocentriškumas.

Triušio metai 2023

Kokie vaikai gimsta Triušio metais?

Po Triušio ženklu gimę vaikai yra ramūs, malonūs, kantrūs ir linksmi. Kūdikiai dažniausiai išsiskiria gera sveikata, geru apetitu, aktyvumu, mėgsta sportą ir fizinius judesius. Jie mėgsta keliauti ir mėgsta ekstremalų sportą.

Triušiai yra puikūs intelektualai nuo vaikystės. Vaikai mėgsta lavinti savo intelektą, daug skaito ir nori žinoti atsakymus į visus klausimus. Jie turi didelių tikslų ir dažniausiai klesti įgyvendindami savo ambicingus planus. Vienintelis dalykas, kuris gali juos sustabdyti, yra naivumas. Tėvai turėtų pastebėti šią savybę ir pabandyti ją ištaisyti.

Kas tinka Triušiui pagal kitus Zodiako ženklus?

Gyvūnai, kurie ras harmoniją santykiuose su triušiais, yra kiaulė, šuo ir ožka. Drakonas, Gaidys, Arklys, Jautis ir Žiurkė gali susidurti su didelėmis problemomis bendraudami. Norint, kad santykiai puikiai veiktų su šiais gyvūnų ženklais, reikės daug kompromisų ir tarpusavio supratimo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *