Trys tingiausi Zodiako ženklai

Tingiausi Zodiako ženklai

Nors vieni vis dar laikosi savo disciplinos ir daro tai retai bei nustatytu laiku, kitiems tinginystė užima didžiąją kasdieninio gyvenimo dalį. Astrologai pasakojo, kurie Zodiako ženklai laikomi tingiausiais.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai tikrai nemėgsta problemų, o dar labiau nekenčia jų spręsti. Svarstyklėms labiau patinka, kai viskas gyvenime yra malonu ir lengva, be papildomų pastangų. Jie nekenčia streso, todėl menkiausias bėdas ir problemų sprendimą atideda vėlesniam laikui, atsisako kasdien imtis reikalų. Jie dirba tik tada, kai turi nuotaikos ar energijos, bet darbas niekada nėra jų prioritetas gyvenime. Svarstyklėms susidoroti su tinginimu gali padėti aktyvesnis ir gyvybingesnis partneris.

Jautis

Šis ženklas teikia pirmenybę giliai ramybei ir atsipalaidavimui. Jaučiams labai patinka jausti komfortą, todėl negailėdami jėgų ir laiko kasdien tobulins savo erdvę. Tačiau sunkų darbą jie traktuoja priešingai. Be to, jie nemėgsta turėti tam tikrų pareigų. Jei Jaučius viskas per daug erzins, jie ims elgtis kaip mažas vaikas.

Liūtas

Liūtai įpratę apsupti save viskuo, kas geriausia ir daugiau laiko bei dėmesio skiria savo poreikių tenkinimui nei darbui ar reikalams, reikalaujantiems atsakomybės. Jiems užteks jėgų, laiko ir jėgų surengti nepamirštamą vakarėlį, o tvarkytis namų tikrai nenorės. Darbe Liūtas gali su džiaugsmu imtis įdomaus projekto, net jei jį užbaigti reikia daug pastangų. Bet jie tiesiog nekenčia kasdienių namų ruošos darbų.

Išeiti iš AMP versijos