Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trys Zodiako ženklai 2023-aisiais “įkris į didelę duobę”

2023-ieji nebus lengvi trims Zodiako ženklams. Didžiausi jų iššūkiai laukia iki 2023 m. kovo, kai Marsas bus retrogradinis Dvyniuose. Vėliau negatyvo intensyvumas šiek tiek susilpnės, tačiau bėdų rizika niekur nedings. Anot  astrologų, problemos gresia Avinui, Jaučiui ir Svarstyklėms.

2023-ieji nebus lengvi trims Zodiako ženklams

Avinas

Ne visi, žmonės linki tik gero. Netgi tie, kuriuos jūs laikote draugais, gali jus pavesti. Avinas praras tikėjimą žmonėmis ir bus labai prislėgtas. Jie susidurs ir su finansinėmis problemomis – darbe gali apkarpyti atlyginimus, o dėl netikėtų išlaidų kritiškai trūks pinigų. Tokie žmonės turės persvarstyti savo biudžetą – sunkūs laikai užsitęs.

Jautis

2023 metais Jaučius persekios sunkumai – darbe ir namuose iškils problemų, kurias reikės spręsti skubiai. Pasirodo, artimieji ir draugai taip pat nėra pasiruošę jų palaikyti. Problemos kaupsis kaip sniego gniūžtė, o tai gali sutrikdyti nervų suirimą. Jaučiai turi susikaupti ir spręsti visus klausimus, kitaip finansinių nuostolių išvengti nepavyks.

Svarstyklės

Svarstyklės gali susidurti su mylimo žmogaus išdavyste – jų laukia didelės problemos asmeniniame gyvenime. Tai juos nuliūdins, Svarstyklės praras susidomėjimą gyvenimu. Darbe prieš Svarstykles bus kuriami sąmokslai ir įvairios teorijos – jei Svarstyklės negalės apginti savo nuomonės, jos gali prarasti ne tik pareigas, bet ir darbą. Jų laukia labai sunkus laikotarpis su daugybe išbandymų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai