Trys Zodiako ženklai dažnai aukoja save santykiuose: tai daro juos nelaimingus


Aukotis santykiuose

Būti šalia vienas kito, palaikyti ir padėti vienas kitam yra visiškai normalu santykiuose. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai peržengia ribą ir pamiršta, kad ir jie turi poreikių. Jie viską aukoja dėl savo partnerio, todėl galiausiai tampa nelaimingi. Pasak astrologų, tai Vėžys, Žuvys ir Ožiaragis.

Vėžys

Vėžiai laikomi rūpestingiausiais iš visų Zodiako ženklų. Jie labai bijo būti palikti. Pagrindinis jų gyvenimo moto yra “Geriau blogi santykiai nei jokių santykių”. Todėl jie aukoja save, savo interesus nustumia į antrą planą, kad tik jų partneris būtų laimingas. Tačiau galiausiai jie patys nuo to kenčia.

Žuvys

Žuvys yra jautrios, jautrios ir supratingos, jos padarys viską dėl mylimų žmonių. Tačiau, deja, jos dažnai nepastebi, kad jomis naudojamasi – arba nenori to matyti. Užuot pripažinę, kad tai ne jų žmogus, jie stengiasi jį išlaikyti. Žuvys paaukoja viską, kad vaiduoklio įvaizdis išliktų gyvas, tačiau lieka su sudaužyta širdimi.

Ožiaragis

Ištikimi, praktiški ir kantrūs Ožiaragiai tiki, kad jei jie užmezga santykius, jie turėtų tęstis visą gyvenimą. Tai, žinoma, romantiška, bet ne visada realu. Šio ženklo gimdytojai dėl savo partnerio yra pasirengę daug ko atsisakyti – ir daro tai savo noru. Tačiau po kurio laiko Ožiaragiai supras, kad dėl meilės iliuzijos jie prarado žmones, kurie jiems iš tiesų buvo brangūs.

Išeiti iš AMP versijos