Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trys Zodiako ženklai, kurie nemoka meluoti ir neturi taktiškumo jausmo

Ne visi gali meluoti. Kai kurie meluoja taip meistriškai, kad neįmanoma netikėti. O kai kurie, atvirkščiai, nemoka meluoti net ten, kur reikėtų. Ir ne tai, kad negali, o greičiau nenori, nes visą gyvenimą įpratęs kalbėti tik tiesą.

Astrologai teigia, kad tokių tiesos mylėtojų yra trys. Jie mano, kad tai per žema, kad galėtų sukčiauti ir apgauti. Todėl jie visada pasakys pašnekovui visą tiesą ir tiesiai į akis. Kad ir kokia būtų ši tiesa.

Šaulys

Šauliai labai didžiuojasi tuo, kad visada ir visi viską pasakoja sąžiningai ir be pagražinimų. Net jei ši tiesa ką nors įžeidžia, Šaulys vis tiek tiki, kad pasielgė teisingai. Viską išsakyti tiesiai ir negalvojant – tokia yra tikroji Šaulio prigimtis. Kartais tai tampa santykių tarp ženklo atstovo ir jo aplinkos pablogėjimo pradžia.

Avinas

Avinas yra aštrus ir nereikšmingas su nepažįstamais žmonėmis. Jie sako viską, ką galvoja, nepaisant to, kaip tai skamba. Jie gali viską pasakyti tiesiai į akis ir nebijo, kad kils skandalas. Avinas yra labai tiesus ir sąžiningas. Avinai gali padaryti išimtį tik savo artimiesiems. Su jais stengiasi būti švelnūs.

Mergelė

Mergelės yra nepaprastos perfekcionistės. Viskas jų gyvenime turi būti tobula, net jei taip nėra. Jie visiškai nepriima kritikos, nes visi turėtų jais tik žavėtis. Jų reikėtų pavydėti. Ne tobula figūra, ne tobulas darbas, ne per tobula šeima ir pan. Šiomis akimirkomis Mergelė nemano, kad jos tiesa gali ką nors įskaudinti ir sako tai, ką galvoja. Savo idealias rekomendacijas ji pateikia tiems, su kuriais, jos nuomone, ne viskas taip, kaip turėtų būti.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai