Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trys Zodiako ženklai, kurie netrukus pajus „likimo bumerango“ poveikį

Kiekvienas veiksmas turi savo priešingybę arba atoveiksmį – šis gerai žinomas fizikinis dėsnis veikia ne tik mokslininkų tyrinėjimų metu, bet ir kasdieniame gyvenime. Kiekvienas mūsų veiksmas turi savo pasekmes, mes arba mūsų artimieji galime susidurti su teigiamomis ar neigiamomis apraiškomis. Astrologai papasakojo, kurie Zodiako ženklai turėtų pasiruošti „bumerango dėsniui“.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai nėra pernelyg altruistiški: gera daro tik sau, nes turi daug norų ir siekių. Tačiau kartais juos paveikia gera nuotaika ar kokia maloni smulkmena ir jie parodo didelę malonę padėdami kitiems. Žinoma, jie neliks skolingi ir norės padėkoti Dvyniams.

Mergelė

Kartais šis ženklas per daug leidžia sau aplinkinių žmonių atžvilgiu. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai Mergelė jaučia tam tikrą pavydą arba mano, kad tai, kuo kiti gali girtis, iš tikrųjų turėtų priklausyti jai. Todėl negalvodami renkasi tai. Dėl tokio įžūlumo Mergelėms netrukus teks pajusti tą patį.

Ožiaragis

Nepaisant to, kad jų charakteris dažniausiai geras, jie turi vieną nemalonią savybę – šykštumą. Jie retai kam ką duoda ir nėra įpratę padėti vargstantiems. Jie jų atsisako be nereikalingų sąžinės graužimo. Tačiau netrukus jie atsidurs kažkieno kailyje: kritiškiausiu momentu jiems bus atsisakyta padėti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 4 / 5. Balsų skaičius: 2

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *