Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trys Zodiako ženklai, kuriems pinigai svarbiau už meilę

Romantiniuose santykiuose vieni įpratę visiškai pasikliauti savo širdimi, kiti – galvoti apie konkrečių socialinių kontaktų perspektyvas. Dažnai pastarieji atkreipia dėmesį ne tik į tai, kokie perspektyvūs ir sveiki bus santykiai, bet ir į finansinį komponentą. Pavyzdžiui, jie galvoja, kaip ir kas aprūpins šeimą ar kaip bus paskirstytos pareigos. Astrologai pasidalijo, kurie Zodiako ženklai dažniausiai įsimyli tik turtinguosius.

Avinas

Šio ženklo atstovai taip pat yra perfekcionistai ir idealistai. Todėl jie nori, kad ir jų antroji pusė būtų tobula, nors atkakliai bando sakyti, kad tobulų žmonių iš viso nėra. Jie skeptiškai ir skrupulingai vertina kandidatus į savo širdį: analizuoja jų turtus, kaip jie rengiasi ar atrodo, kaip elgiasi ir pan. Tik po „verdikto“ jie sutinka eiti į pasimatymą.

Liūtas

Noras gyventi dideliuose turtuose ir prabangoje yra Liūtų kraujyje. Todėl jie nepavargsta eidami šio tikslo link ir daryti viską, kad aprūpintų save trokštamu gyvenimu. Todėl jie stengiasi turėti tokią pat ir antrąją pusę. Jie labai mėgsta dovanas (būtinai brangias), komplimentus ir keliones į prabangius kurortus.

Šaulys

Tai labai darbštus ženklas, todėl jis pasirenka tinkamą partnerį. Jis neturi noro aprūpinti kitą žmogų pinigais. Taigi bendravimo procese jie atidžiai išsiaiškins, kokio turto turi jų galimas sielos draugas, koks jo požiūris į finansinius reikalus ir kur jis gyvena.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai