Trys zodiako ženklai tiesiogine prasme pritrauks bėdų

Pritrauks bėdų

Yra žmonių, kuriuos tiesiogine to žodžio prasme persekioja bėdos – jie patenka į avarijas, vėluoja į svarbius susitikimus, praranda pinigus ir tampa sukčių aukomis. Dvyniai, Vandenis ir Ožiaragis į bėdą gali patekti daug dažniau nei kiti.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo žmonės pasižymi dvejopu charakteriu, todėl problemos jų gyvenime yra ne atsitiktinės, o reguliarios. Dvyniai dažnai elgiasi spontaniškai, negalvodami apie pasekmes, dėl kurių patenka į bėdą. Jiems nesiseka ir finansai – norint uždirbti didelę sumą teks sunkiai dirbti.

Gimusieji po Dvynių ženklu turi platų bendravimo ratą, tačiau retai kam atveria savo sielą. Jie įtaria visus aplinkinius niekšiškumu ir taip pritraukia į save negatyvą. Jie turi išmokti atsikratyti blogų minčių ir labiau džiaugtis smulkmenomis.

Vandenis

Vandenius visą gyvenimą persekioja nesėkmės, tačiau tai daro juos stipresnius – jie nepasiduoda, o atvirkščiai, daro viską, kad pasiektų tai, ko nori. Nepaisant sunkaus kelio, jie pasiekia karjeros aukštumų ir daug uždirba. Tačiau skaudus klausimas Vandeniams yra sveikata – labiausiai kenčia nervų sistema.

Po šiuo ženklu gimę žmonės turėtų išmokti neimti į širdį visko, kas nutinka, ir labiau klausytis savo intuicijos.

Ožiaragis

Ožiaragiams visas gyvenimas yra lyg “penktadienis 13-oji”. Ir esmė ne tame, kad viskas taip blogai, o tame, kaip jie suvokia problemas. Bet kokia smulkmena jiems atrodo kaip katastrofa, ypač kai kalbama apie darbą ar finansinę sferą. Ožiaragiai įsitikinę, kad visos jų pastangos yra neveiksmingos.

Exit mobile version