Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vakarėliai – ne jiems: Zodiako ženklai, kurie mėgsta šeimynines atostogas

Nuolatiniai vakarėliai draugų kompanijoje? Tai tikrai ne šiems Zodiako ženklams. Tokia laisvė – ne kiekvieno skoniui. Anot astrologų, trijų Zodiako ženklų atstovai iš tiesų gali atsipalaiduoti tik artimiausio žmogaus – žmonos ar vyro – draugijoje.

Vėžys

Vėžys yra gana romantiškas ženklas, turintis daug pasitikėjimo problemų. Šie žmonės negali atsipalaiduoti nepažįstamų vakarėlių kompanijoje, todėl triukšmingus vakarėlius atideda tol, kol sutinka žmogų, su kuriuo jaučiasi saugūs.

Mergelė

Nepaisant ryškios prigimties, Mergelės yra labai paklusnios. Taigi, kai tėvai joms uždraudžia lankytis vakarėliuose, Mergelės laikosi taisyklių. Tikros linksmybės jų gyvenime dažniausiai prasideda po santuokos, kai nebereikia paklusti tėvų valiai.

Ožiaragis

Ožiaragiai iš prigimties yra konservatyvūs. Be to, šis žemės ženklas mėgsta leisti laiką namuose, o skambios kompanijos ir neapgalvoti veiksmai kelia siaubą. Kartais Ožiaragiams norisi pasinerti į laisvo ir nerūpestingo gyvenimo atmosferą, tačiau dažniausiai iki susituokimo išsižada laisvės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai