Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vėžys – 4-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Vėžys?

Vėžys − tai ketvirtasis Zodiako ženklas (birželio 21 − liepos 22 d.). Vėžys yra Vandens ženklas. Jo planeta Mėnulis ir skaičius Du. Astrologiniai akmenys − Mėnulio akmuo, smaragdas, opalas. Pagal kinų mitologiją − Ožka

Vėžio ženklo žmonių savybės

Ir vyrai, ir moterys, gimę tarp birželio 21-osios ir liepos 22-osios tiesiog dievina savo namus ir šeimą. Joks Vėžys nebus laimingas, jeigu neturės prieglobsčio, kurį galėtų pavadinti savais namais. Vėžio namai – vienintelė vieta, kur jis jaučiasi iš tiesų ramiai ir patogiai. Šiems žmonėms, ir vyrams, ir moterims būdingas labai stiprus tėvystės (motinystės) instinktas. Vėžiai – patys rūpestingiausi tėvai ir auklėtojai. Be to, jie – prisiekę gurmanai ne tik lovoje, bet ir virtuvėje. Kalba apie valgį kaipmat pakelia jiems nuotaiką. Tačiau jeigu pokalbyje su Vėžiu paliesite alkio arba bado temą, jis gali pulti depresijon – Vėžiai visada nuoširdžiai užjaučia alkanus ar alkstančius žmones. Jų supratimu, pati didžiausia nuodėmė – išmesti maistą arba jo likučius.

Po Vėžio ženklu gimę žmonės, kaip taisyklė, labai drovūs; tačiau jie linkę į kraštutinumus ir seksualiniuose santykiuose galį užimti agresyvią ir valdingą poziciją, kartais nukrypdami į žodinį bei fizinį sadizmą. Tačiau tai lytiniam aktui suteikia nepakartojamą pikantišką atmosferą. Be abejo, kiekvienas Vėžys didžiąją savo laiko dalį skiria namų jaukumo kūrimui, ieško ištikimos žmonos ar vyro, gimdo ir auklėja savo atžalas.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Vėžiai yra geraširdžiai ir visuomet pasiruošę padėti. Už tuos, kurie juos myli ir paiso jų švelnių jausmų, Vėžiai eina per ugnį ir vandenį. Šio ženklo atstovai moka išklausyti, bet reikalauja to paties ir iš žmonių, su kuriais kartu gyvena. Jie linksmi, mėgsta juoktis ir bando įsijausti į kitų problemas. Kas ieško paguodos, tikrai ją suras bendraudamas su šio ženklo žmonėmis. Vėžiai turi nedaug draugų; kas prie jų priklauso, gali laikyti save laimingu. Vėžiams mielesnis siauresnis ratas. Jaukūs namai jiems yra tas mažas pasaulis, kuriame galima jaustis saugiai.

Neigiami. Tai Vėžio kaprizai, užgaidos, kurios sumažina simpatiją jam. Šio Mėnulio galioje esančio ženklo atstovai kartais taip smarkiai išpučia savo sielos jautrumą, kad gali išprovokuoti stiprų vaidą net su pačiu geriausiu draugu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *