Visada išsisuka: astrologai įvardijo 4 Zodiako ženklus, turinčius stiprius angelus sargus


Angelai sargai

Pavojus ir rizika tyko kiekvieno iš mūsų. Bet kada gali nutikti bet kas, tačiau astrologai įvardijo 4 Zodiako ženklus, už kurių stovi labai stiprūs angelai sargai.

Dvyniai kartais elgiasi taip, tarsi turėtų 9 gyvenimus. Jie geba nesusimąstydami pasinerti į nuotykius. Rizika – Dvynių kraujyje. Dažniausiai po įvairių nuotykių jie išeina sveiki, juos saugo stiprus angelas sargas. Būtent jis saugo Dvynius.

Mergelės yra žemės ženklas, mėgstantis planuoti. Šie žmonės viską suplanuoja metams į priekį, tačiau jie taip pat yra linkę ir į nesėkmes. Jei Mergelės pakliūva į bėdą, jos tikrai iš jos išsisuks su minimaliais nuostoliais. To priežastis – aukštesnės jėgos.

Šauliai neturi savisaugos instinkto. Jų ugninga prigimtis verčia priimti sprendimus neapgalvotai ir neatsižvelgiant į galimas pasekmes, todėl šio žvaigždyno atstovai nuolat vaikšto skustuvo ašmenimis. Galimybę išsisukti nuo atsakomybės jiems suteikia jų stiprūs globėjai.

Ožiaragis yra dar vienas ženklas, kurį galingai saugo angelai sargai. Po šiuo žvaigždynu gimę žmonės yra įpratę viską pasiekti patys, tačiau stiprūs angelai sargai padeda jiems įveikti visus išbandymus. Aukštesnės jėgos padeda jiems įveikti sunkiausius išbandymus.

Išeiti iš AMP versijos