Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žemės stichijos Zodiako ženklams: 2022-ųjų interjero įžvalgos

Kiekvienas esame skirtingi ir mėgstame skirtingus interjero stilius. Tam įtakos turi aplinka, kurioje užaugome, požiūris į gyvenimą, supanti aplinka ir žmonės. Sakoma, kad formuojant namus svarbus ir Zodiako ženklas, kuriam būdingos tam tikros charakterio savybės. Tad trumpai apžvelkime 2022-ųjų interjero tendencijas, atspindinčias savitą žemės stichijų Zodiako ženklų būdą.

Magres baldai kampas

Jautis – prabangios ir kokybiškos medžiagos

Jaučio ženklo atstovai yra darbštūs, ištvermingi ir atkaklūs. Daug kas juos laiko materialistais, mat gimusieji po šiuo ženklu mėgsta prabangų ir patogų gyvenimą, komfortiškus namus. Įžengę į daugelio Jaučių namus, išvysite kokybiškus, išskirtinių formų baldus ir prabangius aksesuarus. Kokybiškos, išskirtinių tekstūrų medžiagos – viena 2022-ųjų tendencijų.

Pavyzdžiui, kokybę mėgstantiems Jaučiams svetainės erdvėje patariama pastatyti medžio masyvo kavos staliuką ir minkštus, veliūrinius baldus. Miegamajame rekomenduojama įsigyti išskirtinio dizaino, komfortišką ir masyvią lovą. Ieškote aukštos kokybės ir tvarios medžiagos lovos? Verta jos ieškoti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

Mergelė – augalų svarba

Darbštiems, patikimiems ir stropiems Mergelės ženklo atstovams svarbus kokybiškas poilsis. Rekomenduojama kurti išskirtinius tiek tradicinių, tiek egzotinių augalų derinius visose namų erdvėse. Augalai yra nepakeičiama namų dekoraciją, nes:

  • valo orą;
  • gerina nuotaiką ir susikaupimą;
  • padeda nusiraminti;
  • skatina kūrybiškumą.

Tinkamai išdėstytos kambarinės gėlės padeda išgauti natūralumo pojūtį, kuris mažina stresą ir suteikia ramybės. Po intensyvios dienos, augalai padeda atsikratyti neigiamų emocijų. Šios unikalios namų dekoracijos harmoningai įsilieja į bet kurį interjero stilių. Beje, įvairios žalumos kompozicijas interjere matysime vis dažniau.

Ožiaragis – neutrali spalvų paletė

Konstruktyviems, santūriems ir ramiems Ožiaragiams patariama rinktis neutralių spalvų paletę. Neutralūs tonai yra klasika, kuri niekuomet nebuvo išėjusi iš mados. 2022-aisiais ši paletė turės didelę įtaką interjero sprendimuose. Nenuostabu, nes žemiškų spalvų paletė suteikia ramybę ir harmoniją, yra siejama su gamta.

Taigi, galima sakyti, kad 2022-ųjų tendencijos skatina atsigręžti į gamtą ir rinktis kokybę, o ne kiekybę. Todėl namuose vyrauja kokybiškos medžiagos ir gamtos įkvėpta spalvų paletė. Atsižvelgę į minėtuosius aspektus, žemės stichijos Zodiako ženklų atstovai galės mėgautis ramybe dvelkiančiomis, funkcionaliomis, unikaliomis namų erdvėmis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *