Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Zodiako ženklų suderinamumas: stipriausia chemija ir aistra

Kai kurių Zodiako ženklų santykiuose susiformuoja labai stipri aistra ir chemija. Draugai ir pažįstami dažnai klausia, kokia tokios meilės paslaptis… Na, paslapties nėra. Jie tiesiog tobula pora. Astrologai pristato porų suderinamumą pagal Zodiako ženklus.

stipriausia chemija ir aistra

Avinas ir Skorpionas

Abu saugomi Marso, abu yra labai temperamentingos ir stiprios asmenybės. Jų aistra neleis jokioms problemoms sugriauti santykių, todėl Avinas ir Skorpionas gyvena kartu ilgai.

Svarstyklės ir Žuvys

Svajingos Žuvys kartu su idealistėmis Svarstyklėmis kuria savo fantazijos ir romantikos pasaulį. Beje, labai pasisekė. Jie sugeba vienas kitą pradžiuginti švelniais dėmesio gestais ir, žinoma, audringu „miegančiu“ gyvenimu.

Liūtas ir Jautis

Šie du ženklai nesidrovi rodyti savo jausmų net viešai. Liūto ir Jaučio santykiai labai ryškūs, emocingi, aistringi. Jie vienas kito neišduos, nes abu yra labai ištikimi, ir visada ieškos būdų, kaip atnaujinti santykius ir neleisti jausmams išblėsti.

Šaulys ir Mergelė

Šaulys atpalaiduos Mergelę, o Mergelė sulaikys Šaulį nuo neapgalvotų veiksmų. Jie arba pritrauks, arba atstums vienas kitą. Tai padės jiems išlaikyti aštrumą ir aistrą santykiuose.

Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragis yra taisyklių žmogus. Jis gerbia kitų žmonių asmeninės erdvės ribas ir to reikalauja iš kitų. Vandenis – tikras maištininkas, kuris norėjo spjauti į kitų žmonių taisykles ir ribas. Ožiaragis viešumoje yra labai santūrus, tačiau tai nereiškia, kad jis visada toks. O Vandenis žino, kaip priversti Ožiaragį atsiverti. Aistra tarp šių dviejų Zodiako ženklų tiesiog neišvengiama.

Dvyniai ir Vėžys

Šios poros santykiai bus tarsi amerikietiški kalneliai. Šių dviejų Zodiako ženklų santykiai bus paremti potraukio jausmu, tačiau jie niekada nežiūrės „į kairę“, nes jiems užteks ir šių santykių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai