Žuvys – 12-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Žuvys?

Žuvys − tai dvyliktasis Zodiako ženklas (vasario 20 − kovo 20 d.). Žuvys yra Vandens ženklas. Jų planeta Neptūnas ir skaičius Septyni. Astrologiniai akmenys − safyras, perlas, ametistas. Pagal kinų mitologiją − Kiškis.

Žuvų ženklo žmonių savybės

Šio zodiako ženklo žmonės išsiblaškę, neatidūs, dažnai pameta savo daiktus arba užmiršta, kur juos pasidėjo. Labai imlūs įspūdžiams, tačiau jiems trūksta nuovokumo ir nuoseklumo. Žuvys priklauso nuo žmonių, su kuriais artimai bendrauja, labai pasitiki kitais, todėl gali būti nesunkiai apgautos. Tačiau supratusios, kad jas apgavo, gali tapti labai įtarios, imti slapukauti. Šių žmonių intelektas lyg laužo liepsna – tai žėrintis, džiūgaujantis ir sąmojingas, tai, priešingai, – glebus, melancholiškas, mieguistas. Žuvų sugebėjimas visiškai atsiriboti nuo realaus pasaulio erzina daugelį jų draugų. Jeigu šie žmonės iš tikrųjų nori ką nors palikti kitiems, jie turi baigti žaisti slėpynių su savo dviem „Aš“. Jiems verta pažvelgti į save iš šalies, o jau paskui išryškinti šį neaiškių kontūrų paveikslą.

Žuvys mielai pritars, jog rasti tokį žmogų, kokio jos ieško, beveik neįmanoma, todėl net nesistengia jo surasti. Žuvys – bene religingiausias Zodiako ženklas. Jos dažnai nesutaria su savimi dėl fizinių sekso aspektų, nuolat ieško dvasingumo ir lengvai gadina santykius su mylimuoju(-ąja) dėl savo šaltumo sekse. Todėl dažnai sutinka su Mergelės ir Svarstyklių ženklo žmonėmis, ypač dvasinėje ir emocinėje sferose, nes šie zodiako ženklai taip pat turi problemų fizinės meilės srityje.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Žuvys yra geraširdės ir pasirengusios padėti. Jų nesavanaudiškumas įtikina net priešus. Po šiuo ženklu gimę žmonės vertinami kaip patrauklūs bičiuliai, draugai, kolegos. Žuvys mėgsta taiką ir vertina prižiūrėtus, puoselėjamus namus. Harmonija joms labai svarbu. Šie žmonės laimingi savo svajonėse. Meilė jiems yra kažkas, ką reikia jausti be žodžių.

Neigiami. Žuvys mieliau eina pačiu tolimiausiu keliu, negu kovoja. Dažnai būna silpnavalės, bet labai rafinuotai vertina savo bejėgiškumą kaip kapitalą. Žuvys yra uždaros, bet gali būti ir labai kalbios. Jos vengia rizikos ir pasiduoda net tuomet, kai jaučiasi teisios.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: