Kada kirpti plaukus 2021 metais: pagal Mėnulį

kada kirpti plaukus 2021 metais

kada kirpti plaukus 2021 metais

Žemiau pateikiame geriausius laikus kirptis plaukus pagal mėnulio kalendorių 2021

Kinai jau yra parengę rekomendacinį kalendorių 2021 metams, kuriomis mėnesio dienomis geriausia trumpinti kasas ar atlikti kitas plaukų procedūras. Remiantis šiuo kalendoriumi, Jūsų plaukai greičiau ataugs, bus sveikesni ir gražesni.

 

Nuotrauka: Plaukų kirpimas 2021 metais

Mėnulio fazių įtaka plaukams

Pilnatis. Kai mėnulis yra šioje fazėje, plaukų kirpti nerekomenduojama. Tai tinkamiausias laikas juos sustiprinti, palepinti kaukėmis, įvairiomis gydomosiomis procedūromis. Kai mėnulis visiškai pilnas, plaukų stiprinimas pats efektyviausias.

Jaunatis. Šiuo metu jie patys silpniausi ir kirpimai nerekomenduojami. Tačiau galima pakirpti išsišakojusius galiukus. Tikima, kad plaukų galiukuose susikaupia visa mūsų neigiama energija, todėl vos centimetru pakirpti plaukai suteiks lengvumo pojūtį.

Priešpilnis. Jei mėnulis dar nepilnas, tai puikus metas kirpti plaukus, kad greičiau augtų! Nukirpus plaukus, kai mėnulis yra priešpilnis, Jūsų plaukai atrodys itin tvarkingai ir bus daug paklusnesni.

Delčia. Tai tobulas laikas plaukų priežiūros procedūroms, jų stiprinimui. Kerpant plaukus per delčią jie ataugs stipresni, sustiprės ir plaukų šaknys.

Exit mobile version