Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Butai / NamaiStraipsniai

Kaip deklaruoti elektros rodmenis?

Elektros rodmenų deklaravimas

Jeigu jūsų elektros tiekėjas yra ESO

  1. Norėdami deklaruoti elektros skaitiklių rodmenis, prisijunkite prie naujosios ESO savitarnos mano.eso.lt. Pirmą kartą joje deklaruojant rodmenis, paprašysime Jūsų įmonei sukurti naują paskyrą. Tai nesudėtinga ir užtruks vos keletą minučių. Sukūrę naują paskyrą, galėsite naudotis patogesne ir funkcionalesne mano.eso.lt savitarna.
  2. Prisijungę prie savitarnos mano.eso.lt, kairėje pusėje esančiame pagrindiniame meniu pasirinkite “Suvartojimo deklaravimas”.
  3. Sekite tolimesnes instrukcijas.
  4. Apmokėkite sąskaitą.

Detalesnę informaciją, kaip deklaruoti elektros duomenis ESO savitarnoje rasite čia: ESO elektros rodmenų deklaravimas

Jeigu jūsų elektros tiekėjas yra IGNITIS

  1. Elektros ir dujų skaitiklių rodmenis deklaruosite pagrindiniame savitarnos svetainės e.ignitis.lt lange – sutarties skiltyje (languose „Rodmenys (nuo–iki)“). Paspauskite ant balto („Iki“) langelio ir įveskite skaičius, kuriuos matote savo skaitiklyje.
  2. Jei norite deklaruoti rodmenis ir iš karto atlikti mokėjimą, ekrano apačioje paspauskite ant nuorodos „Deklaruoti ir mokėti“. Susiformuos mokėjimo krepšelis, kurį galėsite apmokėti pasirinkę vieną iš mokėjimo būdų.

Detalesnę informaciją, kaip deklaruoti elektros duomenis IGNITIS savitarnoje rasite čia: IGNITIS elektros duomenų deklaravimas

 

 

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: