Kaip deklaruoti gyvenamąją vietą?

Deklaruokite gyvenamąją vietą - paprastai ir greitai

Deklaruoti gyvenamąją vietą labai paprasta!

Gyvenamosios vietos deklaravimo ir deklaravimo duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – taisyklės) reglamentuoja Lietuvos Respublikos gyventojų – Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių, užsienio valstybių piliečių ir asmenų be pilietybės (toliau – asmuo) gyvenamosios vietos deklaravimo, gyvenamosios vietos deklaracijų (toliau – deklaracija) pildymo, pateikimo ir priėmimo, gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų (toliau – deklaravimo duomenys) teikimo, taisymo, keitimo ir naikinimo, gyvenamąją vietą patvirtinančio dokumento išdavimo, deklaravimo duomenų naudojimo, gyvenamosios vietos deklaravimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ar konsulinėse įstaigose užsienio valstybėse (toliau – konsulinės įstaigos) ar elektroniniu būdu, deklaracijų saugojimo tvarką.

Asmuo, pakeitęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ar atvykęs gyventi į Lietuvos Respubliką, pildo ir pateikia deklaravimo įstaigai šių taisyklių 1 priede nustatytos formos deklaraciją.

Kaip deklaruoti gyvenamąją vietą?

Tai labai paprasta. Eikite į svetainę čia , prisijunkite prie elektroninių valdžios vartų per savo bankininkystę arba el. parašą. Užsakykite deklaravimą nurodytu adresu. Viskas! Tai yra nemokama!

Pastabos:

Išeiti iš mobilios versijos