Kaip laimėti loterijoje?

Daug žmonių pasaulyje klausia tiek interneto, tiek pažįstamų ar draugų – loterijoje?

Šiame trumpame straipsnyje pateikiame keletą laimėjimo būdų.

  1. Norint padidinti savo šansus išlošti loterijoje, pirmiausiai patariame nepirkti loterijos bilietų terminaluose, kur kompiuteris parenka atsitiktinius skaičius. Jei perkate bilietą su atsitiktinai parinkta skaičių seka, jūsų šansai laimėti mažėja.
  2. Pamirškite gimtadienius. Rinkdamiesi skaičių kombinacijas susijusias su savo ar artimųjų gimtadieniais jūs dar daugiau sumažinate savo šansus laimėti, nes naudojatės mažiau nei puse skaičių – juk mėnuo turi tik 31 dieną.
  3. Nekaitaliokite skaičių. Jeigu jau pajutote, kad tie skaičiai yra jums laimingi, juos ir rinkitės. Rinkitės tuos pačius skaičius, bet vis skirtingas kombinacijas. Atminkite ne skaičiai, o skaičių kombinacijos laimi prizus.
  4. Būkite nuolatinis žaidėjas. Neužmirškite nei vieno tiražo. Tai savaime didina jūsų šansus laimėti.

Savo turimus loterijos bilietus galite pasitikrinti ne tik bilietų prekybos vietose, bet ir “Perlas” interneto svetainėje:

[button link=“https://perku.perlas.lt/lt/check-ticket/“ newwindow=“yes“] Teleloto bilietų tikrinimas[/button]

 

[button link=“https://perku.perlas.lt/lt/check-ticket/vikingloto“ newwindow=“yes“] Vikingų Loto bilietų tikrinimas[/button]

 

[button link=“https://perku.perlas.lt/lt/check-ticket/eurojackpot“ newwindow=“yes“] Euro Jackpot bilietų tikrinimas[/button]

 

[button link=“https://perku.perlas.lt/lt/statistic/kenoloto?tab=archive“ newwindow=“yes“] bilietų tikrinimas[/button]

 

[button link=“http://10milijonu.lt/tikrinti_bilieta“ newwindow=“yes“] Nacionalinė loterija bilietų tikrinimas[/button]

 

Dalintis:
Peržiūros: 1 078

Parašykite komentarą