Kaip nusiprausti, kad gerai kvepėtumėte?

Kaip nusiprausti kad gerai kvepetum

Kaip nusiprausti kad gerai kvepetum

Net labai prisižiūrintis žmogus gali skleisti aštrų nemalonų kvapą, kuris iškart sukurs atitinkamą įspūdį kitiems. Norėdami skaniai ir gerai kvepėti, turite tinkamai nusiprausti, taip pat naudoti kitus higienos ir asmeninės priežiūros triukus.

Kaip tinkamai nusiprausti

Nemalonus žmogaus kvapas gali atsirasti dėl ligų ar netinkamo gyvenimo būdo. Tačiau situaciją galima ištaisyti laikantis pagrindinių higienos taisyklių: kad gerai kvepėtum, visada turi būti žvalus.

Kaip nusiprausti kad gerai kvepetum 2

Gydytojai rekomenduoja praustis bent du kartus per dieną: ryte ir vakare. Jei lauke karšta, pagal poreikį galite dažniau nusiprausti. Rytinis dušas turėtų būti šiek tiek vėsus, tada jis pagyvina ir padeda pradėti medžiagų apykaitos procesus organizme.

Maudytis rekomenduojama du kartus per savaitę, o vandens procedūrų mėgėjai pirtyje turėtų apsilankyti ne dažniau kaip kartą per savaitę. Per didelis piktnaudžiavimas garais gali sukelti širdies ir kraujagyslių sistemos problemų.

Kaip nusiprausti, kad skaniai kvepėtum

Gaivus dušo aromatas laikomas vienu diskretiškiausių ir maloniausių aromatų. Jei žmogus kvepia švariai, jam nereikia naudoti papildomų aromatinių kvėpiklių. Bet jei norite suteikti savo kūnui ypatingą kvapą, galite panaudoti keletą gudrybių:

  • dušo želės kvapas ilgiau išliks ant kūno, jei po maudynių kūną sudrėkinsite drėkinamuoju ar kūno losjonu;
  • prieš šukuojant plaukus, šukas galima apipurkšti tualetiniu vandeniu (kvepalais), tačiau saikingai.

Kvapai vyrui ir moteriai

Labai dažnai asmeniniai pageidavimai renkantis kvepalus neatitinka visuomenės lūkesčių: saldūs ir aštrūs kvapai gali dirginti žmones viešajame transporte, biure ar bet kurioje kitoje žmonių susibūrimo vietoje.

Ekspertai pataria rinktis kvepalus kuo atsargiau. Kvapas turėtų būti neįkyrus, subtilus. Pagal etiketo taisykles kvepalų kvapas turėtų dvelkti tik kai kitas žmogus yra prie pat, tai yra apkabinimų, bučinių, prisilietimų metu.

Visuomenė šviežumo kvapą laiko „skaniu“ žmogaus kvapu, todėl svarbu visada stebėti asmens higieną. Norėdami išvengti nepatogių situacijų, turite reguliariai naudoti dezodorantą. Ekspertai pataria rinktis ekologiškus, bekvapius dezodorantus, kurie nekenkia sveikatai.

Atkreipkite dėmesį į dietą. Jei žmogus valgo daug riebaus ir kepto maisto, nuo jo sklis nemalonus kvapas. Dažnas gėrimas ir rūkymas taip pat gadina „atmosferą“.

Išeiti iš mobilios versijos