Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Kompiuteriai / TV / Telefonai

Kaip rasti pamestą ar pavogtą išmanųjį telefoną?

„Android“ arba „iOS“ įtaisą (telefoną, planšetę ar kompiuterį) galima sekti, užblokuoti arba iš naujo nustatyti nustatymus, jei pametėte išmanųjį telefoną arba kas nors pavogė. Šiame tekste pateikiami trys patarimai, kaip rasti pamestą telefoną naudojant nustatymus ir programas, net jei įtaisas nėra prijungtas prie interneto.

Kaip rasti telefoną naudojant „Google“ ir „Apple“?

„Google“ suteikia galimybę susikurti paskyrą, kai pirmą kartą nustatote mobilųjį telefoną. Tai naudinga ir patogi paslauga, nes be jos „Google Play“ ir kitos „Google“ paslaugos neveiks. Be to, jei telefonas pamestas arba pavogtas, naudodamiesi „Google“ galite rasti savo telefoną arba nuotoliniu būdu užrakinti ekraną. Norėdami užsiregistruoti, turėsite įvesti ir įsiminti savo paskyros duomenis:

 • telefono numeris;
 • el. pašto adresas;
 • slaptažodis.

Lengvai ir paprastai suraskite pamesta telefona

Norėdami valdyti savo įtaisą nuotoliniu būdu, „Google“ turite suaktyvinti parinktis „Nuotolinis užraktas“ ir „Nuotolinė prietaiso paieška“ (pažymėkite langelius). Šios funkcijos veiks tik tada, kai bus įjungta funkcija „Geolokacija“, pagal kurią žemėlapyje nustatomos vietos. Čia aprašome, kaip tai padaryti:

„Apple iOS“

Eikite į „Nustatymai“ → „Privatumas“ → „Geolokacijos paslaugos“.

„Android“

Nustatymai → Vieta.

Instrukcija: Kaip rasti telefoną pasinaudojant „Google“ paslauga?

 • Kompiuterio naršyklėje įveskite Google.com.
 • Atidarytame lange paspauskite „Enter“.
 • Įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį (autorizuoti).
 • Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Mano paskyra“.
 • Pasirinkite „Ieškoti telefono“.
 • Pasirinkite prarastą prietaisą iš sąrašo, prie kurių prijungta ši paskyra ir dar kartą patvirtinkite slaptažodį.
 • Atsidarys langas su parinktimis: „Skambinti“, „Rasti“, „Užrakinti“, „Ištrinti duomenis“.

Šių veiksmų reikšmė akivaizdi.

 1. „Skambinti prietaisu“. Prietaisas pradės skambėti visu garsu, net jei nustatytas tylusis režimas. Ši funkcija veikia, jei telefonas pamestas namie ir yra pasiekiamas ausimis.
 2. „Rasti“. Naudojant geolokacijos funkciją, galima nustatyti, kur yra jūsų išmanusis telefonas. Tačiau jis veikia tik tada, kai įjungtas – žemėlapyje bus rodoma, kur šiuo metu yra įtaisas. Jei geolokacija išjungta, gausite pranešimą apie paskutinio prisijungimo prie interneto datą ir vietą mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle.
 3. „Užrakinti“. Suteikiama galimybė užrakinti ekraną įvedant PIN kodą. Taip pat galima išsiųsti žinutę su tekstu, pvz., „Pamestas telefonas. Prašome grąžinti jį savininkui“. Toliau esančioje eilutėje turite nurodyti numerį, kuriuo su jumis susisieks telefoną radęs asmuo.
 4. „Ištrinti duomenis“. Tai naudinga, jei jūsų išmanusis telefonas pavogtas ir nenorite, kad telefone esanti informacija patektų į netinkamas rankas. Pažymėkite šią parinktį. Telefono duomenys bus nuotoliniu būdu ištrinti iki gamyklinių nustatymų. Įjungus šią parinktį, visas ryšys su telefonu bus prarastas.

Instrukcija: Kaip rasti telefoną pasinaudojant „Apple iOS“ paslauga?

 • Eikite į nustatymus;
 • Viršutiniame ekrano kampe spustelėkite savo vardą ir pavardę;
 • Spustelėkite „Locator“;
 • Įjunkite „Rasti įrenginį“;
 • „Locator network“ – suras prie tinklo neprijungtą įrenginį.

Svarbu susisiekti su operatoriumi. SIM kortelė turi būti užblokuota, jei numeriu naudojamasi norint prisijungti prie sąskaitos arba e. piniginės. Taip išvengsite pavojaus, kad į slaptą informaciją įsilaužs programišiai (perkeldami SIM kortelę į kitą telefoną).


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: