Kaip teisingai laistyti pasodintas daržoves, kad joms nepakenktumėte?


Tinkamas daržovių laistymas

Drėgnas dirvožemis yra viena pagrindinių gero derliaus ir tinkamo daržovių augimo sąlygų, tačiau reikia laikytis tam tikrų laistymo taisyklių.

Kaip laistyti teisingai?

Laistyti daržoves galima arba anksti ryte, arba – vakare. Būtent vakare sumažėja drėgmės garavimas. Pasirinkite laiką nuo 18-os iki 20-os valandos. O ryte patariama laistyti šiltnamio augalus, kad naktį nesikauptų kondensatas.

Daržoves laistykite retai, bet gausiai. Dažnas, bet negausus laistymas yra laiko švaistymas. Dažniausia klaida laistant – šaltas vanduo. Taip pabloginate pasodintų daržovių būklę, nuo tokio laistymo jos patiria stresą. Nuo to augalai gali net susirgti.

Beje, augalų šaknys blogai sugeria šaltą vandenį, todėl patariama paruošti didesnes talpas ir ten kaupti iki 20-ies laipsnių pašildytą vandenį.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos