Šis paprastas prieskonis išgelbės jūsų kambarinius augalus


Prieskonis, kuris išgelbės jūsų kambarinius augalus

Nemaža dalis kambarinių augalų augintojų net nesuvokia, kokį prieskoninį lobį turi savo virtuvėse. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip šio prieskonio pagalba galite patręšti kambarinius augalus ir taip jiems suteikti „antrąjį kvėpavimą“.

 

Prieskonis, kuris išgelbės jūsų kambarinius augalus

Šis stebuklingas prieskonis – tai elementarusis lauro lapas. Pasirodo, kad tai puiki kambarinių augalų tręšimo priemonė, turinti daug naudingų elementų.

Pavyzdžiui, lauro lapeliuose esantis vitaminas B užtikrina normalų augalų vystymąsi ir dar labiau skatina augimą. Taipogi, jame esantis vitaminas C didina atsparumą ligoms.

Šiame iš pažiūros įprastame prieskonyje taip pat yra eterinių aliejų. Jie pasižymi antiseptinėmis ir dezinfekuojančiomis savybėmis. Aliejai ne tik saugo dirvą, bet ir atbaido kenkėjus.

 

Kaip paruošti lauro lapų trąšas?

Tereikia susmulkinti kelis lauro lapus ir užpilti juos litru karšto (apie 70 laipsnių) vandens. Keturių lapų užteks litrui šių trąšų.

Paruoštą tirpalą reikia palikti maždaug 3-4 valandoms. Tuomet juo galite apdoroti augalus. Produktas puikiai tinka tiek šaknų, tiek lapų tręšimui (lapus – apipurkškite su purkštuvu).

Kad pamatytumėte šio prieskonio naudojimo poveikį, užteks procedūrą pakartoti kartą per mėnesį.

Išeiti iš AMP versijos