Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tulpės: kaip jų žydėjimą pratęsti iki 7-ių savaičių?

Tulpės yra tikras pavasario simbolis. Malonu stebėti jų spalvingą žydėjimą… Ir pasidaro taip liūdna, kai žiedlapiai nukrenta. Tulpės paprastai žydi nuo 7-ių iki 14-os dienų. Šį gražų laikotarpį galima pratęsti net iki 5-7-ių savaičių. Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau apie sodininkystės subtilybes auginant tulpes.

Ilgas tulpių žydėjimas

Bendrieji tulpių auginimo etapai yra standartiniai: tręšimas, papildomas tręšimas, dirvos kokybė ir tinkamas laistymas. Visa tai turi įtakos augimui, vegetacijai ir žydėjimui. Be abejo -tai nėra naujiena. Pats žydėjimas taip pat priklauso nuo tulpių veislės ir regiono klimato ypatybių. Šiuo požiūriu verta sodinti skirtingas gėlių veisles. Tai leis džiaugtis nepertraukiamu gėlynų žydėjimu.

Tulpėms skirtos trąšos

Atkreipkite dėmesį, kad tulpėms reikia kalio trąšų. Jei jų nepakanka, tulpės gali prarasti ryškumą ir dėl to gali sutrumpėti jų žydėjimas. Joms taip pat reikia azoto – jis svarbus ir pagrindiniam mūsų tikslui, ir žaliosios masės augimui.

Galite pasiruošti tulpių trąšas pagal pateiktą receptą: 5-iems litrams vandens reikia ½ puodelio pelenų ir 0,5 g boro rūgšties. Šiuo tirpalu laistykite tulpes.

Gėlės taip pat gali būti tręšiamos kompleksinėmis trąšomis, kurias galite įsigyti specializuotose parduotuvėse. Tirpalą paruoškite pagal etiketėje pateiktas rekomendacijas. Nepamirškite – tinkamai prižiūrimos tulpės džiugins jus ištisas savaites, todėl skirkite joms laiko ir dėmesio.

Ilgas tulpių žydėjimas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai