Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Willow X sodo robotas pats pasirūpins jūsų sodu

Belgijos startuolis Eeve pradėjo priimti paraiškas įsigyti sodo ir vejos priežiūros robotą Willow X. Šiuo metu net prototipas dar nėra paruoštas, tačiau startuolio autoriai žada jo gamybą pradėti iki 2025 m. Jų pasitikėjimas grindžiamas tuo, kad Willow X sukurtas remiantis to paties pavadinimo automatine vejapjove, kuri jau puikiai pasiteisino.

Sodo robotas

Tiesą sakant, naujasis robotas bus evoliucinis vejapjovės vystymas, prie kurio bus pritvirtinta pora manipuliatorių ir konteineris daiktams surinkti. Jau įdiegta vaizdo kameromis ir dirbtiniu intelektu paremta orientavimosi reljefo sistema, važiuoklė taip pat, naujausias Willow modelis gali atpažinti kliūtis, suplanuoti teritoriją ir planuoti maršrutą pagal nustatytas užduotis. Dabar dizaineriai nori išplėsti roboto funkcionalumą, pridedant keičiamus derliaus nuėmimo modulius, taip pat išmokyti nuimti derlių.

Sodo robotas Willow X

Willow X automatiškai atpažins nešvarumų tipą ir savarankiškai pasirinks įrankį, kad jį pašalintų naudodamas manipuliatorius. Jis išmoks atskirti judančius objektus, kad išvengtų susidūrimo su jais. Roboto rankos leidžia surinkti šakeles, lapus ir kitas šiukšles į įmontuotą konteinerį, kad nuneštumėte į komposto krūvą. Pristatymo vaizdo įraše taip pat matyti, kaip Willow X sode skina riešutus ir traukia morkas.

Pranešama, kad sodininkas robotas vienu įkrovimu galės dirbti iki 6 valandų, atpažinti prasidėjusį lietų ir nuo jo pasislėpti pastogėje, judėti 25 laipsnių šlaitais. Tuo pat metu Eeve kuria mokymosi platformą, skirtą robotų savininkams išmokyti naujų įgūdžių. Willow X robotas kainuoja 3990 eurų, o Willow X PRO – 4690 eurų. 

Jeigu norite įsigyti šį robotą, užeikite čia: Sodo robotas Willow X


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai