Kita

Nėštumo kalendorius 2021-2022

Vaiko lyties prognozavimo klausimas jau seniai domina daugelį porų, kurios planuoja susilaukti vaikų. Nėštumo kalendorius padės planuoti pastojimą 2021–2022 metais.

mergaite ar berniukas

Nėštumo kalendoriai 2021 – 2022 metams

Nėštumo kalendorius pagal kinų lenteles

Šio kalendoriaus pagalba galite planuoti vaiko lytį 2021 ir 2022 metais. Tai pagrįsta santykiu tarp motinos amžiaus ir paties mėnesio. Pasak kinų išminčių, būtent šie du veiksniai turi įtakos tam, kas gims, sūnus ar dukra. Ši lentelė yra iš dalies vienintelis būdas numatyti vaiko lytį ne tik pastojimo stadijoje, bet ir sužinoti, kas gims jau prasidėjus nėštumui. Žinoma, šis nėštumo kalendorius neužtikrina šimtaprocentinės garantijos.

Kaip naudoti kinų lentelę:

  • horizontaliai tarp skaičių nuo 18 iki 45 pasirinkite būsimos mamos amžių pastojimo dieną;
  • vertikaliame stulpelyje pasirinkite pastojimo mėnesį;
  • horizontalių ir vertikalių eilučių sankirtoje pažvelkite į lytį: M – mergaitė, B – berniukas.
Nestumo kalendorius 2021 2022 pagal kinus
Nėštumo kalendorius 2021 2022 pagal kinus – Atsisiųsti PDF spausdinimui

Kinijoje amžius skaičiuojamas nuo apvaisinimo momento. Atitinkamai iki gimimo vaikas jau laikomas 9 mėnesių amžiaus (kartais 7 ar 8). Norint gauti tiksliausią lyties prognozę, reikėtų atsižvelgti į šį niuansą renkantis moters amžių.

Vaiko lytis pagal kraujo grupę

Tai taip pat populiarus vaiko lyties nustatymo metodas. Priklausomai nuo tėvų kraujo grupių derinių, galite prognozuoti vaiko lytį.

Rh faktorius Tėvas
Motinos Teigiamas Neigiamas
Neigiamas B M
Teigiamas M B

 

nestumo kalendorius 2021 2022

Nėštumo kalendorius pagal japonų lenteles

Kitas būdas nustatyti planuojamo vaiko lytį – japoniškos lentelės. Šis metodas nėra moksliškai pagrįstas, tai statistinis skaičiavimas.

Norėdami suplanuoti berniuko ar mergaitės lytį pagal japonų nėštumo kalendorių, turite žinoti šiuos pradinius duomenis:

  • motinos gimimo mėnuo;
  • tėvo gimimo mėnuo;
  • pastojimo mėnuo.

Skaičiavimas atliekamas taip:

  • Raskite bendrą poros numerį naudodami pirmąją lentelę. Šį numerį rasite horizontalių ir vertikalių linijų sankirtoje žymėdami moters ir vyro gimimo mėnesius.

japonu nestumo kalendorius 1 lentele

  • Naudodamiesi antrąja lentele, patikrinkite vaiko lyties tikimybę. Norėdami tai padaryti, suraskite „bendrąjį“ skaičių iš pirmos lentelės ir po juo pasirinkite pastojimo mėnesį (planuotą ar žinomą), nubrėžkite liniją iki dviejų stulpelių su vaikų lytinėmis vertėmis. Priklausomai nuo to, kuris iš jų turės daugiau „Y“ ženklų, greičiausiai galite tikėtis dukros ar sūnaus gimimo. Jei nėra „persvaros“ viena ar kita kryptimi, reiškia tikimybė yra vienoda.

japonu nestumo kalendorius 2 lentele

Kaip rodo praktika, nė vienas iš išvardytų metodų nėra tikslus. Ir gydytojai paprastai mano, kad tokie lyties prognozavimo metodai yra nepagrįsti ir prieštaringi. Todėl, jei gautas ultragarsas rodo visiškai priešingą skaičiavimą, neturėtumėte nusiminti. Juk reikia laukti ne berniuko ar mergaitės, o vaiko. Svarbiausia, kad jis gimtų sveikas.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: