Sportas / Sveikata

2022 m. olimpinės žaidynės bus repetuojamos tris mėnesius

Kitų žiemos olimpinių žaidynių, kurios 2022 m. vasario mėn. vyks Kinijos sostinėje, repeticijos vyks šį rudenį ir pirmąjį žiemos mėnesį (gruodį). Trijose miestuose – Pekine, Zhangjiakou ir Yanqing – nuo spalio 5 d. iki gruodžio 31 d. vyks bandomieji olimpinių žaidynių renginiai.

2022 m. olimpines žaidynės

2022 m. olimpinės žaidynės bus repetuojamos net tris mėnesius

Varžybos vyks tokiose populiariose sporto šakose kaip ledo ritulys, dailusis čiuožimas, biatlonas, kerlingas, bobslėjus, čiuožimas trumpuoju taku ir daugelyje kitų. 2022 m. žaidynių organizatoriai svarsto galimybę surengti kai kurias varžybas su žiūrovais.

„Šiuo metu į Kiniją dalyvauti įvairiose tarptautinėse varžybose ir treniruočių savaitėse turėtų atvykti daugiau kaip du tūkstančiai sportininkų, pareigūnų ir technikos specialistų“.

Kadaise prieš olimpines žaidynes vykdavo vadinamosios „priešolimpinės savaitės“, per kurias buvo išbandomi būsimų žaidynių įrenginiai. Tačiau pastaraisiais metais beveik visose sporto šakose vyksta daug kasmetinių varžybų (pasaulio taurės, žemyno turnyrai ir kt.), kurių metu, be kita ko, gali būti rengiamos būsimos olimpinės žaidynės. Atrodo, kad dėl koronaviruso pandemijos Kinija atgaivina seną tradiciją.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: