3 patikimi būdai išvaryti kurmius iš sklypo ar sodo


Kurmiai sode arba sklype

Kurmiai gali sugadinti veją ir pažeisti vertingų augalų šaknis, bet ne daugiau. Nors sakoma, kad šis gyvūnas naudingas daržininkams, nes gaudo žemėje esančius augalų kenkėjus, daugelis žmonių vis dar mano, kad teisinga būtų išvaryti kurmius. Taigi, galite išvaryti kurmius toliau nurodytais būdais.

ATBAIDYMO PRIEMONĖS

Šie prietaisai parduodami bet kurioje parduotuvėje. Jie skleidžia specialius žmogui negirdimus garsus, kurių kurmiai negali pakęsti. Juos galima įrengti bet kurioje sklypo vietoje, jie veikia ir naudodami baterijas, ir saulės energiją.

LIAUDIŠKI BŪDAI

Galite įsirengti naminį prietaisą, kuris atbaidys kurmius. Norėdami tai padaryti, sodininkai paprasčiausiai ant metalinio strypo, įkišto į žemę, užmauna konservuoto maisto ar gėrimų skardinę. Esant vėjui, triukšmas išgąsdina kurmius, o prietaisas nedaro jokios žalos.

KLIŪTYS

Kurmiai naudojasi uosle, kad galėtų orientuotis erdvėje. Jei jie užuodžia nemalonų kvapą, jie šliaužia kita kryptimi. Manoma, kad kurmiai nemėgsta techninių skysčių kvapo, tam pakanka sudrėkinti skudurėlį žibale ar kitoje medžiagoje ir įdėti jį į kurmio išraustą taką ar skylę.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos