3 priežastys, kodėl jums reikia ketaus keptuvės

Ketaus "Špižinės" keptuvės

Ketaus "Špižinės" keptuvės

Yra daug trumpalaikių virtuvės „pagalbininkų“, tokių kaip kempinė ar indų ploviklis, kuriuos reikia reguliariai keisti. Taip pat yra ir tokių virtuvės įrankių, kuriems nereikia specialios priežiūros, tačiau jie itin ilgaamžiai. Tokiems galima priskirti ir ketaus keptuves. Tai puikūs indai tiek gaminantiems savo šeimai, tiek virtuvės profesionalams. Dar neturite tokio virtuvės reikmens? Tuomet nepraleiskite progos įsitikinti, kad ketaus keptuvė yra tai, ko jums reikia.

Universalumas

Tokiame inde galite lengvai pagaminti daugybę įvairiausių patiekalų: pradedant troškiniais ir kepsniais, baigiant pyragais orkaitėje. Ketaus keptuvėje galite troškinti, virti, kepti ir skrudinti maistą. Taip pat yra galimybė ją naudoti ne tik ant viryklės, bet ir orkaitėje ar netgi ant laužo. Įsigykite šį indą ir išnaudokite visus jo privalumus: kepkite kiaulienos kotletus, kiaušinius su šonine, kepsnius ant grotelių, troškinkite daržoves ir dar daugiau.

Galimybė gaminti sveikiau

Daugelis nori gaminti ir valgyti sveikiau. Šiais laikais yra nemažai būdų, kaip tai padaryti. Ketaus keptuvė gali būti vienas iš jų. Tinkamai paruoštas šio indo paviršius yra nelipnus. Todėl gaminant maistą nereikia naudoti daug aliejaus ar kitų riebalų. Tokiu būdu paruošti patiekalai ne tik sveikesni, bet ir mažiau kaloringi. Jei svarstote galimybę įsigyti ketaus keptuvę, tai galite padaryti el. parduotuvėje „Žana“. Spustelėkite ant pateiktos nuorodos ir rinkitės iš plataus asortimento.

Maisto praturtinimas geležimi

Geležis – mūsų kūnui svarbus mikroelementas. Viena iš pagrindinių jos funkcijų yra deguonies pernešimas krauju. Taip pat geležis būtina organizmo apsaugai nuo ligų ir stipriai imuninei sistemai. Todėl labai svarbu su maistu gauti pakankamą jos kiekį. Ketaus keptuvė gaminimo metu maistui perduoda šiek tiek geležies. Tačiau nereikėtų to išsigąsti. Tokiu būdu į maistą patenka tik nedidelis geležies kiekis, kuris gali padėti patenkinti rekomenduojamą šio mikroelemento dienos normą.

Galvojate, kad atėjo metas įsigyti naują indą, kuris būtų ilgaamžis ir tiktų įvairaus tipo patiekalams? Tuomet jūsų dėmesio verta ketaus keptuvė. Nepraleiskite progos įsitikinti jos privalumais patys.

Exit mobile version