5 geriausi natūralūs šampūno pakaitalai bet kokio tipo plaukams


Naturalūs šampūno pakaitalai

Jei pavargote nuo cheminių medžiagų naudojimo arba neturite pakankamai pinigų brangiems šampūnams ir kondicionieriams pirkti, nesijaudinkite. Turime 5 patarimus, kurie padės pakeisti šampūną natūraliomis alternatyvomis ir pagerinti plaukų būklę.

Geriamoji soda

Valgomoji soda veiksmingai pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių iš plaukų, neatimdama iš jų natūralių aliejų. Sumaišykite vieną valgomąjį šaukštą valgomosios sodos su viena stikline vandens. Užtepkite šį mišinį ant plaukų, pamasažuokite galvos odą ir kruopščiai išskalaukite. Taip plaukai išliks švarūs ir gaivūs.

Obuolių sidro actas

Jis padeda subalansuoti galvos odos pH ir kartu pašalina kitų plaukų produktų likučius. Sumaišykite vieną dalį acto su trimis dalimis vandens. Po šampūno su soda arba natūraliu muilu išplaukite plaukus obuolių acto mišiniu. Palikite jį kelioms minutėms ir kruopščiai išskalaukite. Turėsite blizgančias ir švelnias sruogas.

Alavijų gelis

Alavijo gelis ne tik ramina nudegimus saulėje, bet ir yra natūralus šampūno pakaitalas. Jis drėkina plaukus, todėl jie tampa švelnūs ir paklusnūs. Tiesiog tepkite jį tiesiai ant galvos odos ir garbanų. Masažuokite kelias minutes ir kruopščiai išskalaukite.

Kastilijos muilas

Šis muilas pagamintas iš augalinių aliejų, jame nėra aštrių cheminių medžiagų ar sintetinių kvapiųjų medžiagų. Praskieskite jį vandeniu pagal ant buteliuko nurodytas instrukcijas. Užtepkite mišinio ant plaukų, įmasažuokite galvos odą ir kruopščiai išskalaukite. Iškart po to jūsų garbanos bus švarios ir tvarkingos.

Raudonasis molis

Mineralinių medžiagų turtingą marokietišką molį galima naudoti kaip natūralų šampūno pakaitalą. Jis valo plaukus ir pašalina iš jų toksinus, suteikia plaukams apimties ir blizgesio. Raudoną molį sumaišykite su vandeniu, kad gautumėte pastą. Užtepkite ją ant plaukų, pamasažuokite galvos odą ir kruopščiai išskalaukite. Po to jūsų plaukai bus minkšti, švarūs ir atkurti.

Išeiti iš AMP versijos